Emiráty v lednu - zkušenost s teplotou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
106
21.12.21 16:23

Emiraty v lednu - zkusenost s teplotou

Ahoj, jdu si pro radu.
Radi bychom v lednu vyrazili nekam za teplem. Ma to byt uplne poprve ciste valeci dovolena, navic s detmi. Na to by mi prisly idealni Emiraty, ale trochu se bojim udavane teploty v lednu nebo unoru. Nasla jsem udaje od 19 do 23 stupnu, ani jedno mi na poradne valeni na slunicku neprijde dost. Nemate nekdo osobni zkusenost? Predem moc diky za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9200
21.12.21 16:35

Já mám jen prosincovou zkušenost s Egyptem.. je teda o něco severněji než Emiráty, ale byla tam už ve 4 odpo. TMA (!!), moře nic moc teplého.. vzduch ok (asi 20-25)..
Takže tvůj nápad není nejlepší destinace na válečku na pláži s dětma.. jako lítá se tam, ne že ne, ale tepleji je spíš : Thajsko, Kapverdy, Maledivy, Kuba (obecně v Americe třeba Florida atd. ale Amerika už je finančně masakr)..
píšou i Kanáry - ale těch bych se osobně bála, tam to sálat určitě nebude..
záleží, jaký máte rozpočet..
Náš sen je Varadero ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1822
21.12.21 16:42

Já jsem byla v Emirátech v půlce února a na koupání to bylo. Jen asi dva dny bylo polojasno a když bylo pod mrakem, tak se nám moc do moře nechtělo. Ale bylo dobré počasí i na výlety, procházky… To se dalo v pohodě. Byla ale brzo tma no. Hlavně bych volila hotel s vyhřívaným bazénem a ne něco úplně mimo civilizaci, aby se dalo někam aspoň vyrazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
21.12.21 16:47

@Lucy75
Ahoj, diky! Ja mam trochu mentalni problem s ciste valeci dovolenou, takze jsem si rikala, ze aspon zvolime neco, kam se neleti cely den :) Asi to teda budem muset jeste prehodnotit.
Jinak Varadero doporucuju, byla jsem na Kube pred 10 lety s baglem a cele to byl peckovni zazitek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20798
21.12.21 17:00

Potřebuješ blíž k rovníku. (,např omán (7 hodin letu), kapverdy či maledivy (to už je okolo 11 hodin letu)

Ale rozhodně to řeš jedině jako last minute, je vysoce pravděpodobné, že v lednu fakt nikam nepoletíš.

Hlasuju spíš za nějaké termální lázně střední evropy. Prachy ušetřené za letenku pak můžete vrazit do upgrade ubytování a poskytované péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9200
21.12.21 17:25

@Ou jj, to je taky pravda teď s tím kovidem a ještě se má během pár týdnů předvést v plné kráse omikron…
teď bych taky dovču určo neobjednávala…
leda 100% pojištěnou na změnu termínu či zavoucherovanou.. my tak předloni čekali skoro rok s voucherem u Eximu, než jsme kvůli kovidu nakonec odletěli…
Jinak ty Kapverdy nebo Kuba vypadají fakt luxusně, nádherné moře :potlesk: ostatně to i v Thajsku..
ale tak nakonec mi možná bude stačit jako už kolikrát Chorvatsko v létě a pohoda ;) jsou tam nádherné destinace a je to kousek… případně je ve hře ještě Kréta… ale fakt se bojím bookovat když se neví co a jak vůbec za měsíc dva bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
21.12.21 17:26

My byli v lednu 2019 v Dubaji :D počasí fajn, teplo… ale na žádné valení na pláži a koupání to nebylo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat