Endiaron na kvasinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 09:13
Endiaron na kvasinky?

Ahoj, nechci zakladat nove tema na leceni kvasinek, je jich tu mraky a vsechny jsem je precetla, nicmene docetla jsem se v jedne diskusi, ze na kvasinky zabira endiaron, nemate nekdo prosim zkusenost? :think: ja se lecim uz dlouhou dobu, chodi to tak, ze na gynde dostanu cipky na 16 dni, par dni klid, dostanu to a vse od znova, leci se i chlap, mam uz toho plne zuby, jsem zoufala a zkousim snad vse. Dekuji za kazdou radu :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinejannina1
Závislačka 4485 příspěvků 10.03.19 09:41
@Anonymní píše:
Ahoj, nechci zakladat nove tema na leceni kvasinek, je jich tu mraky a vsechny jsem je precetla, nicmene docetla jsem se v jedne diskusi, ze na kvasinky zabira endiaron, nemate nekdo prosim zkusenost? :think: ja se lecim uz dlouhou dobu, chodi to tak, ze na gynde dostanu cipky na 16 dni, par dni klid, dostanu to a vse od znova, leci se i chlap, mam uz toho plne zuby, jsem zoufala a zkousim snad vse. Dekuji za kazdou radu :kytka:

Nespletla jsi si to s mycomaxem?

Uživatel je onlineVerurizeckova
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 10.03.19 09:42

Zkus si nasadit Hylak a využívat ho cely. Kvasinky nemají rady kyselé prostředí a Hylak je kyselý šíleně a zlepšuje celkově flóru všude. Mě zabral. Endiaron bych asi dlouhodobě neuzivala…

Uživatel je onlineLamičkaa
Kecalka 218 příspěvků 10.03.19 09:45

Endiaron je dezinfekcni latka, muze pusobit i na nektere kvasinky, ale zasadne se nevstrebava a pusobi jen lokalne, to znamena ve streve. K zavadeni se nepouziva, tudiz to opravdu resit na gynde a at vam napise neco jineho :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 10:05

Urcite nemyslim ze si budu zavadet prasek do pochvy. Myslela jsem na polknuti, kvasinky ziji ve strevech ne? Myslela jsem ze bych se procistila, do pochvy uzivam vse mozne a na gyndu s tim samozrejme chodim, ale nepomaha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 10:10

@Verurizeckova zabral na kvasinky? Zkusim, uz je to fakt zoufale, na gynde jsem vic nez doma :nevim:

Tarinka
Echt Kelišová 8370 příspěvků 10.03.19 10:16

Jeden cas me to taky trapilo, zkusil jem kde co a bylo to nakonec tamponama :? Kdyz tes potrebuji si dat tampon, pouzivam jen s probiotikama

potvurka89
Závislačka 3425 příspěvků 10.03.19 10:21

A co poupravit jídelníček ? Mě to pomohlo

Závislačka 4485 příspěvků 10.03.19 10:39
@Anonymní píše:
@Verurizeckova zabral na kvasinky? Zkusim, uz je to fakt zoufale, na gynde jsem vic nez doma :nevim:

A zkousela jsi ten Mycomax?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 10:55

@jannina1 ten je jen na predpis ne? Dr mi nic na polykani dat nechce, drzi se zasady ze nejvic pomuzou cipky, ktere rovnou pusobi v miste. Jenze me cipky nepomahaji a do toho me sipene pali a rezou. :nevim:

Závislačka 4485 příspěvků 10.03.19 11:05
@Anonymní píše:
@jannina1 ten je jen na predpis ne? Dr mi nic na polykani dat nechce, drzi se zasady ze nejvic pomuzou cipky, ktere rovnou pusobi v miste. Jenze me cipky nepomahaji a do toho me sipene pali a rezou. :nevim:

To ale neni pravda, mycomax pusobi v celem tele. Nekdy staci i jeden, nekdy je ho treba brat dlouhodobe. Zmen lekare, kterybte bude chtit lecit aby jsi nemusela premyslet na hloupostmi jako je endiaron :)

Uživatel je onlineVerurizeckova
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 10.03.19 11:09

Hylak fakt zabral na kvasinky, tak ony miluji sladké prostředí a zasadite jim nedělá dobre. Koupila bych Hylak, využívala celých 100ml a uvidíš :) nejen ze ti to udělá dobre na střeva, ale i na pipku :) za mě top :palec:

Závislačka 4485 příspěvků 10.03.19 11:10

https://www.google.com/…ax-150%3famp

Tohle je primo na kvasinky,lecba je rychla a uspesna:)

Kecalka 218 příspěvků 10.03.19 11:23
@Anonymní píše:
Urcite nemyslim ze si budu zavadet prasek do pochvy. Myslela jsem na polknuti, kvasinky ziji ve strevech ne? Myslela jsem ze bych se procistila, do pochvy uzivam vse mozne a na gyndu s tim samozrejme chodim, ale nepomaha.

No to prave nema smysl, protoze se procisti akorat streva a pokud nemate prujem nebo problem se strevama, tak je to zbytecne :nevim: Ten Mycomax fakt pusobi na cele telo, proto je lepsi. Chapu, ze ho doktori nechteji predepisovat jen tak, ale pokud se toho neumite zbavit a nic nezabira, tak by vam mel nejak pomoc. Urcite nejsou spatne jeste vyplachy treba Rosalginu a koupit si pak Gynimun, to jsou primo vaginalni probiotika na upravu mikroflory, aby se vam to nevracelo, ale spis az se vyresi ten akutni problem. Drzim palce at uz neco zabere ;)

Kecalka 218 příspěvků 10.03.19 11:29

Akorat na Mycomax je indikacni omezeni, coz znamena, ze ho gynekolog muze napsat az na zaklade kultivace a nebo mikroskopickeho vysetreni steru a v pripade, ze nepomaha lokalni lecba kvasinek. Takze kdyztak ho urcite poprosit at vam udela ster, ze uz jste zoufala a trapite se s tim :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama