Entizol pro mě a partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 13:00
Entizol pro mě a partnera

Ahoj.. minulý týden jsem byla na gyndě a dnes mi volala sestra s tím, že si tam mám zítra dojít pro léky… Nejen pro mě ale i pro partnera. Zeptala jsem se proč, jestli mám nějakou pohlavní chorobu? S přítelem jsem několik let a s nikým jiným jsem nespala. Řekla mi že to není pohlavní choroba. A pak dodala, že ZATÍM. Vůbec nevím co si myslet. Zapamatovala jsem si jen že budu mít vaginální tablety Entizol a přítel taky něco.
Znamená to že mě podvedl? Jsem z toho nervózní, nemám ani žádné příznaky nějaké nemoci. Žádné pálení nebo svědění, bolest.. nic. Fakt nevim co si mám myslet

Reakce:
Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 20.08.19 13:04

Tak az tam pujdes, tak se zeptej doktorky, tady te nikdo zevnitr nevidel. Samozrejme mas pravo na informace o svem zdravotnim stavu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 13:06

@Kačus82 jasně že se zeptám, jen mě zajímá jestli někdo taky bral tyto léky a na co přesně. Jestli to mám od přítele…

Helca83
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 20.08.19 13:09

Vsak nemusis mit priznaky a muzes neco mit dlouhodobe a az ted se to naslo, tak bud rada a asi nepatrej. Otazka je, jak jste se na to minuly tyden dostali, ze doktorku napadlo to zkoumat. Nam treba nasli ureoplazmy pri lecbe neplodnosti, a take jsme nemeli zadne problemy a nepodvadeli jsme se navzajem… nekdo je pry na to chytlavy z virivek apod., nekde to pry maji cele rodiny (takhle nam to rikala doktorka)… tezko ted zjistis odkud to mate…

Shiroi.Ichigo
Kecalka 265 příspěvků 20.08.19 13:09

Zeptejte se lekare, ale tipla bych si podle leku na trichomoniasu, coz je pohlavne prenosna nemoc (proto terapie u obou partneru), ale jak seto k Vam mohlo dostat… navic to taky muze byt neco jineho, tady Vam bez vysetreni nikdo spravne neodpovi…

Jana525
Kelišová 5865 příspěvků 20.08.19 13:09

No koukla jsem na pribalovy letak od toho entizolu a pisi tam, ze lecen i partner ma byt u Trichomonioze, coz je toto https://sk.medixa.org/…richomoniaza

To ale neznamena, ze nakonec se nemuze jednat o jiny problem :think: kazdopadne bych byla na pozoru, nezni to nevinne

KovarovaV
Nováček 8 příspěvků 3 inzeráty 20.08.19 13:12

Doktorka vám určitě řekne, co přesně máte za problém, když si půjdete pro léky. Entizol se většinou předepisuje např. při nálezu bakterie Gardnerella vaginalis v pochvě, která se tam přemnoží. Nejedná se o sexuálně přenosnou nemoc. Léčí se tím ale i trichomonády, a ty sexuálně přenosné jsou. Takže oprvavdu je třeba konkrétně vědět, co vám ve stěru objevili. Spíš bych tipla tu gardnerellu nebo nějakou podobnou breberku :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 13:24

Brala jsem Entizol na anaerobni bakterie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 13:47

Milá zakladatelko, taky mně byl předepsán Entizol. Šla jsem na gyndu se svědivým výtokem, a vida, trichomoniáza 8o. Po dvaceti letech manželství, já věrná až za hrob… No, je to prostě podezřelé.

Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 20.08.19 13:58
@Anonymní píše:
@Kačus82 jasně že se zeptám, jen mě zajímá jestli někdo taky bral tyto léky a na co přesně. Jestli to mám od přítele…

Tak ses dozvedela, ze to muze byt pohlavne prenosna choroba nebo taky ne. Urcite te to pred navstevou doktorky obohatilo :roll: jako sorry za jizlivost, ale tyhle dotazy na diagnózy po internetu povazuju za pitomé. Nenervuj se predem zbytečně

Váš příspěvek
Reklama