Absolvoval někdo plastiku prsů?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 19.08.19 20:47
Kdo je tu po operaci plastickych prsou?

Mám bouli v prsu. Nerada bych abych později měla raka.. Nu a moje prsa se mi vůbec nelíbí i tak. Tak jsem řekla manželi že chci plastiku. Souhlasil, řekl, že mi ji koupi. Jak se cítíte po operaci? Jste spokojeni? Nemáte nějaké problémy? Zdravotní? Na konzultaci do Prahy pojedu, ale chci i zkušenosti jiných vědět :) děkuji za odpovedi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 19.08.19 20:56

@Tehulinka3 a nebylo by od věci nejdřív pořešit tu bulku?

Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 19.08.19 20:59
@lleennttiillkkaa píše:
@Tehulinka3 a nebylo by od věci nejdřív pořešit tu bulku?

To určitě jdu na ultrazvuk už za 2 týdny ;) na termín jsem čekala 2 mesice :roll:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 19.08.19 21:03

@Tehulinka3 jestli je pravda, jak jsi dnes psala v jine diskusi, ze jsi aktualne tehotna, tak ultrazvuk muze byt k nicemu a muze byt nutne ho opakovat po skonceni kojeni, ted to nemusi byt dobre viditelne kvuli zvetsene mlecne zlaze (vlastni zkusenost)… takze ted nema moc cenu resit ani plastiku, spise pockat na. ukonceni kojeni (nebo po porodu a zastaveni laktace, pokud kojit neplanujes)

Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 19.08.19 21:08
@Helca83 píše:
@Tehulinka3 jestli je pravda, jak jsi dnes psala v jine diskusi, ze jsi aktualne tehotna, tak ultrazvuk muze byt k nicemu a muze byt nutne ho opakovat po skonceni kojeni, ted to nemusi byt dobre viditelne kvuli zvetsene mlecne zlaze (vlastni zkusenost)… takze ted nema moc cenu resit ani plastiku, spise pockat na. ukonceni kojeni (nebo po porodu a zastaveni laktace, pokud kojit neplanujes)

Coooo já nikde nepsala, že jsem těhotná kde to bereš??

Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 19.08.19 21:11
@Helca83 píše:

To si mě pletes

darekp
Závislačka 2817 příspěvků 19.08.19 21:31
@Tehulinka3 píše:
Coooo já nikde nepsala, že jsem těhotná kde to bereš??

Z tohohle prispevku to tak vyzniva, ze jsi tehotna :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 19.08.19 21:40
@Tehulinka3 píše:
To určitě jdu na ultrazvuk už za 2 týdny ;) na termín jsem čekala 2 mesice :roll:

Tomu nevěřím. Nevěřím, že bys s boulí v prsu neměla přednost před preventivně se vyšetřujícími.

hanka.br.
Generální žvanilka 20480 příspěvků 19.08.19 21:51

@Tehulinka3 Co jsou plastická prsa?

Martassek
Kecalka 435 příspěvků 19.08.19 21:58
@Russet píše:
Tomu nevěřím. Nevěřím, že bys s boulí v prsu neměla přednost před preventivně se vyšetřujícími.

Přesně tak, posílají okamžitě. Šla jsem ještě ten den.

karkarka
Závislačka 4270 příspěvků 20.08.19 06:32
@darekp píše:
Z tohohle prispevku to tak vyzniva, ze jsi tehotna :nevim:

Na to ti už nejspíš neodpoví ;)

My Melody
Závislačka 2808 příspěvků 20.08.19 06:41

Ja bych ti to neradila.
Vis co mi zrovna napada? Miluju francouzky film a rada koukam na stare filmove, mitrovske dilka…a vis co jsem si uvedomila? Ze herecky pred 30, 40 lety vypadali jinak, meli normalni, prirozena prsa, ktere podlehali gravitaci a vubec se za ne nestydely.

Cele to silenstvi kolem plastik je medialni humbuk, proste media tak dlouho otriskavaji zenam o hlavy obrazky dokonalyho poprsi, ze zeny tomu tlaku podlehaji. I mala prsa jsou krasne, i povysla prsa po kojeni jsou krasne…
Celej ten humbuk je o tom, aby zeny byly zakomplexovane ze sveho prirozeneho poprsi a calovali tisice za zbytecne operace ze spoustou rizik. Je to jenom byznys plastickych klinik postavenej na umelo vytvorenych komplexech.

Příspěvek upraven 20.08.19 v 06:50

My Melody
Závislačka 2808 příspěvků 20.08.19 06:44

Riziko z implantatu je anaplasticky, bunkovy lymfon. Procento je nastesti male, ale proc vubec rizkovat rakovinu???

https://zena.sme.sk/…i-stupa.html

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 8991 příspěvků 20.08.19 06:48

@Tehulinka3 a už tě nebolí břicho? ty máš nějak všechno naráz, kdyby mě tak bolelo břicho, tak nepřemýšlím nad „plastickými“ prsy, kor když máš bulku v prsu, tak možná budeš muset na operaci ze zdravotního důvodu a ne na „plastická“ prsa 8o

Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 20.08.19 09:51
@darekp píše:
Z tohohle prispevku to tak vyzniva, ze jsi tehotna :nevim:

Nenene to jsi špatně pochopila. Nebo já to spíš asi špatně napsala. Už mám doma skoro roční ditko ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama