Tlak v podpaží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 10:14
Tlak v podpaží

Ahoj, je mi 21, mám přes půl roku, takový divný pocit v levém podpaží. Pořádně to neumim popsat ale citím tam jakobych tam měla,,něco navíc". Nevim jestli je to otok, nebo třrba zvětšené uzliny ale nejvíce,,to" cítim když stojim a ruce mám obě svěšené dolů, jako kdybych tam měla více kůže :roll:, ale přitom je to uvnitř v podpaží. Občas mě tam zabolí a píchne. Zarudnutí nemám ani prsa mě nebolí. Už několikrat jsem se prohmatávala ze všech úhlů ale bulku jsem nenahmatala. Slyšela jsem ale že bulku nemusite nahmatat ale může tam být. Moje obvoďačka má dovču ale chci tam zajít. Má někdo podobný problém? Diky 8o

Reakce:
Jana525
Kelišová 5867 příspěvků 19.08.19 10:22

Zajdi, muze to byt treba jen tukova bulka. Ja jednu v podpazi mam, ale teda dost velkou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 10:34

A stim se nic nedělá?

Lenny93
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 19.08.19 10:37

Ahoj, zajdi a uvidis. Ja mela neco podobneho. Akorat me bolelo leve prso a slo to do podpazi - takovy tlak. Na gynde me nahmatala akorat zvetsnou prsni zlazu a byla jsem na UTZ, kde me prohlidl prso i cele leve podpazi skrz uzliny a vse v poradku. A taky ten tlak obcas mivam. Muze to byt podle me i od zad. Pokud sis nic nenahmatala, tak to urcite nic nebude. Ale radeji si zajdi k dotorovi, posle te treba taky na UTZ ;)

Jana525
Kelišová 5867 příspěvků 19.08.19 10:47
@Anonymní píše:
A stim se nic nedělá?

Vysetrili me dukladne, byla jsem na ultrazvuku a operovat to nebudou, ale ja jsem v UK. Operovali by to pouze v pripade, kdyby me to treba bolelo. Z estetickych duvodu se to tu neprovadi. Ono se pry taky casto stane, ze se to po operaci vytvori znovu. Nevim, me to ted zas tak netrapi, takze to zatim neresim, dulezite je, ze to neni nador.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 12:35

Ok, tak diky za vaše odezvy.

Váš příspěvek
Reklama