Slabá menstruace - antibiotika, stres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 10:19
Slabá menstruace - antibiotika, stres

Dávám anonym kvůli citlivějším informacím a nechci, a by si to četli rodinní příslučnící, co sem chodí. Chci se zeptat, v pátek mě začalo bolet v podbřišku, začalo se mi objevovat akné a prostě takové ty typické PMS příznaky. Každopádně včera jsem slabě krvácela, možná i trošku silněji během dne, dneska ráno zase jen takové slabé špinění, až skoro nic. Břicho mě tak pobolívá, jako během normální MS, bolí mě záda a pořád mě zlobí to akné, typické projevy, když mám MS. Ale je to slabé. Tak nevím, co by to mohlo být. Je fakt, že MS mi asi dva týdny meškala, poslední jsem měla 3-9.7., poslední styk s přítelem byl už skoro měsíc zpátky, více než 3 týdny určitě (někdy kolem 25-26.7.), od té doby jsme se neviděli, protože pracuje v zahraničí a do Česka lítá jen jednou za měsíc. Dělala jsem si test teď ve středu a v pátek, oba dva negativní. Takže těhotenství nebo nějaké to implantační krvácení nebo co to je asi taky můžu vyloučit, protože takovou dobu po styku by se tam už asi muselo něco ukázat, ne? Poslední týden a něco byl pro mě obrovský stresový drill, v práci toho bylo strašně moc a navíc jsem i prodělala zánět ledvin a nějakou virozu, měla jsem týden antibiotika a do toho ten stres, tak si říkám, zda to není i tím. Co myslíte? :nevim:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama