Nečistota vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 13:11
Nečistota vagíny

Holky potrebuju pomoc, mám takovou bílou hmotu u klitorisu a malých stydkých pyscích. Tvoří se mi neustále a pouze po umytí proudem vody zmizí na hodinu a pak se začnou tvořit znovu :think: tvoří se v záhybech ale i na ploše, když po ploše přejedu nehtem tak se vytvoří žmolky :oops: :? Máte nějakou zkušenost? Opravdu mne to trápí a nevím co s tím :nevim: budu ráda za rady nebo cokoliv co mi pomůže :andel: A.

Reakce:
Leviatan
Závislačka 3227 příspěvků 19.08.19 13:13

Kvasinky… Kup si canesten krem.. dělají se hrudky u uvnitř? Tak si kup i zaváděcí prášky

arinecka
Kelišová 6950 příspěvků 19.08.19 13:13

Zajdi si na gyndu, vypadá to na kvasinkovou infekci a to se musí přeléčit :nevim: Pokud máš partnera, tak se musí léčit i on.

AnetaAnetaMíra
Povídálka 30 příspěvků 19.08.19 13:18
@Leviatan
@Leviatan píše:
Kvasinky… Kup si canesten krem.. dělají se hrudky u uvnitř? Tak si kup i zaváděcí prášky

Kde se dá koupit? Děkuji za rychlou odpověď :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 13:18
@Leviatan píše:
Kvasinky… Kup si canesten krem.. dělají se hrudky u uvnitř? Tak si kup i zaváděcí prášky

Uvnitř ne :think:

chs.jasmin
Extra třída :D 10333 příspěvků 19.08.19 13:24
@Anonymní píše:
Holky potrebuju pomoc, mám takovou bílou hmotu u klitorisu a malých stydkých pyscích. Tvoří se mi neustále a pouze po umytí proudem vody zmizí na hodinu a pak se začnou tvořit znovu :think: tvoří se v záhybech ale i na ploše, když po ploše přejedu nehtem tak se vytvoří žmolky :oops: :? Máte nějakou zkušenost? Opravdu mne to trápí a nevím co s tím :nevim: budu ráda za rady nebo cokoliv co mi pomůže :andel: A.

Ahoj,

zní to opravdu jako kvasinková infekce (někdo jí má z přemíry cukru, někdo z ATB, někdo z nepraného spodního prádla, nebo spodního prádla z umělého vlákna, je to i pohlavně přenosná nemoc a někdo to dokonce má i z návštěvy veřejného bazenu…). Pokud to i svědí, tak je to jasná věc.

Kolik ti je? Máš už svého gynekologa? :think:

chs.jasmin
Extra třída :D 10333 příspěvků 19.08.19 13:25

Edit - odesláno 2×

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 13:28
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

zní to opravdu jako kvasinková infekce (někdo jí má z přemíry cukru, někdo z ATB, někdo z nepraného spodního prádla, nebo spodního prádla z umělého vlákna, je to i pohlavně přenosná nemoc a někdo to dokonce má i z návštěvy veřejného bazenu…). Pokud to i svědí, tak je to jasná věc.

Kolik ti je? Máš už svého gynekologa? :think:

Je mi 17,u gynekologa jsem byla jednou

kve-tinka
Kelišová 5345 příspěvků 4 inzeráty 19.08.19 13:31
@AnetaAnetaMíra píše:
@LeviatanKde se dá koupit? Děkuji za rychlou odpověď :palec:

Lekarna

chs.jasmin
Extra třída :D 10333 příspěvků 19.08.19 13:33
@Anonymní píše:
Je mi 17,u gynekologa jsem byla jednou

Přípravky na vaginální mykozu jsou i volně prodejné v každé lékárně, tak je na tobě, zda si zajdeš pro potvrzení na gyndu, nebo to zkusíš.

Když silně svědí i poševní vchod, tak se vkládají tampony ktere se namočí do bílého jogurtu (probio).

Janli
Extra třída :D 10174 příspěvků 19.08.19 13:40

Holky, co blbnete, jaký kvasinky? Tohle je evidentně normální bílý mázek, který se tvoří ženám kolem stydkých pysků a mužům za předkožkou. Akorát že s moderní přehnanou hygienou si ho všichni dávno zlikvidovali. Fakt není kvůli tomu potřeba používat dryák typu canesten, který akorát tak zničí přirozenou mikroflóru a zadělá na další potíže.

barboramerk
Povídálka 50 příspěvků 19.08.19 14:05

Je to smegma, naprosto normální jev..

denkat
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 19.08.19 14:32

Přesně jak říká @Janli ;) tohle je naprosto normální (samozřejmě pokud to nesvědí) a rozhodně se toho nezbavuj žádnou chemií, určitě si slyšela pojem tzv. sýr za ráfkem :lol: používá se to hlavně v souvislosti s muži, ale týká se to i žen ;) někomu se toho tvoří víc a někomu zase méně, nic s tím neuděláš
Pokud tě to trápí v souvislosti se sexem tak jediný, co můžeš udělat je dát si před každým sexem sprchu ;)

Váš příspěvek
Reklama