Epileptický záchvat křečka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
11.1.22 21:39

Epileptický záchvat křečka

Dobrý den mam křečka džungerského a od včera má „záchvat“ překulí se na bok otevře usta a začne s sebou cukat má to cca každé 5-20 min
Už si packou vytrhal chlupy u ust protože se vždy při „záchvatu“ drbe na to samém místě veterinář má v našem městě zavřeno ale šel jsem tam s tím že mu ukonči trápení ja na to nemam srdce :srdce: :,( nehýbe zadní půlkou těla je na tom samim místě a buď má hlavu mezi zadníma nohama nebo se snaži hrabat předníma pacinkama když zrovna nemá záchvat :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
913
11.1.22 21:48

Ano, to už je známka nevratného poškození mozku, ale může ještě nějakou dobu trvat než spontánně zemře. Taky se nám to stalo, nechali jsme ho uspat u veterináře, aby se netrápil. Nevím, co poradit, když tam veterinář není :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.1.22 21:58

@guineapig podle mě už neví o světě ani nevím jak na tom teď je protože mi to trhá srdce když ho vidím v záchvatu :,( byl jsem se na něj podívat cca před 45min ukončil bych mu trápení ale jednou jsem ukončoval trápení rybce kterou nám vylovil kocour z akvárka a už u toho jsem to málem nezvlád natož na takovýho roztomilího tvorečka :,( ale už s ním asi nic neudělám nejsem měkej jen na to nemam srdce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
11.1.22 22:15

@Jonhy3344 a nějakou vet pohotovost nemáte ve městě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
11.1.22 22:22
@Jonhy3344 píše:
@guineapig podle mě už neví o světě ani nevím jak na tom teď je protože mi to trhá srdce když ho vidím v záchvatu :,( byl jsem se na něj podívat cca před 45min ukončil bych mu trápení ale jednou jsem ukončoval trápení rybce kterou nám vylovil kocour z akvárka a už u toho jsem to málem nezvlád natož na takovýho roztomilího tvorečka :,( ale už s ním asi nic neudělám nejsem měkej jen na to nemam srdce

Já jednou musela takto „pomoci“ ptáčátku vypadlému z hnízda. Ale u toho křečka bych to asi taky nezvládla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38220
11.1.22 22:47

Je to křeček. Dej mu tam nějaké doupě, on si zaleze a v klidu odejde do křeččího nebe. Já bych teda a křečkem na veterinu neletěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8844
11.1.22 23:14

Normalne ho dej do hadru, ten do sacku a flakni s nim o zem. Ve vterine je po nem. Dorazim takhle morceci mimina, kdyz to neni k ziti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
11.1.22 23:43

@Tarjei jo, takhle se braly i koťata, jen větší pytel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8844
12.1.22 08:42

@hospodki no na to mensi zvire to v poho staci a je to hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
12.1.22 10:03

Takhle u nás jednou dostal zcela evidentně nějakou mozkovou příhodu králík. Zaklepal sebou, upadl na bok a tak zůstal. Jen zíral. Bylo to nějak pozdě odpoledne, okolní veterináři pravděpodobně nemají pohotovost, nikde mi to nebrali. Tak jsem to vyřešila sama, no. Je to trochu větší zvířátko, ale nemohla jsem na něj koukat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat