Erasmus - dárek pro hostitelskou rodinu

SAJ
4681
11.10.19 11:33

Erasmus - dárek pro hostitelskou rodinu

Ahoj, neměli byste tip na vhodnou drobnou pozornost pro hostitelskou rodinu dítěte na Erasmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21580
11.10.19 11:36

My jsme neměli dítě na výměnném pobytu, ale bylo v hostitelské rodině při zájezdu s pěveckým souborem. A poslali jsme knihu o pamětihodnostech ( teď nevím co se nakonec vybralo, jestli města, okolí nebo Prahy), byly tam popisky v několika jazycích. A panenku oblečenou do místního kroje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:36

Becherovka, lázeňské oplatky, krteček…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:39

@Bubla Bůčková Do muslimské rodiny jedině chlast a vepřové buřty :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:41

Já bych volila typické české věci (jídlo, pití, magnetku z Vašeho města, z Prahy). Udělala bych takový balíček…piva, Becherovka, pro děti české sladkosti, bonbóny). Nevím jak tam dítě pojede (autobus, letadlo) a jak daleko, ale třeba bych jim tam ještě šoupla třeba šišku uheráku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:42

@SAJ Ahoj, ideálně něco typicky našeho a nepodléhajícího zkáze.
Becherovka asi ok, lázeňské oplatky mi přijdou také jak dobrý dárek, nějaká sada Koh-i-noor nebo jak se to píše také, pokud se něco dělá přímo ve vašem městě, také by to šlo, třeba pokud máte mýdlárnu, pralinkárnu (tam už to může být blbé na převoz)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:43

@barboramerk Se mi jednou stalo no… Sice v gardu, že jsem měl na stáži klučinu z bývalé jugošky, muslima, a jak mu chutnal buřt u táboráku… Se zeptal až pozdě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38552
11.10.19 11:44

Šátek, vánoční ozdobička z Poniklé, studentská pečeť, Becherovka, slivovice, medovina, knížka o ČR, zdobené perníky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:45

@lucenka Jooo, med, nebo třeba Štramberské uši, pokud jste z regionu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:46

@Premek_Orac A jaká byla reakce? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:48

@SAJ docela pěkné brožurky o čr mají v Czechturism :-) Jinak teda opravdu něco našeho, pivo, becherovka, ty oplatky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:48

@barboramerk Zaražené,,ou kej…" A pak už s eptal vždy před jídlem. hele, to byl normální kluk…
Větší sranda je s muslimama v bývalém SSSR. Ti klidně chlastaj. protože jsou pod střechou a Alláh to nevidí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38552
11.10.19 11:54

Ještě třeba nějaka kosmetická drobnost z Manufaktury, Dermacolu.
Pak typický. jsou smaltované hrnečky, mají úspěch i v zahraničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 11:55

@Premek_Orac ha ha a to chudák kdyby jedl aspoň vepřový maso, ale dostal nálož prasečí kůže a rozdmletejch kopyt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama