Ergonomické nosítko Mei Tai

1.8.15 08:52

Ergonomické nosítko Mei Tai

Ahoj maminky, tak jsem si vyzkoušela pár šátků a uvázat do nich mojí dvouletou, ta byla moc veliká, tak jsem zkusila panenku, no a jsem naprosto víte kde. :) Většího amatéra jste asi ještě nikdy neviděli, takže za mě bohužel šátek ne, neboť nervy mám jen jedny a s dvouleťákem a novorozencem je rozhodně budu potřebovat. :mrgreen:

Tááákže, poohlížím se po nějakém nosítku, vím, není to zrovna nejlepší, ale já to s tím šátkem moc neumím, využívat ho budem hlavně na nákupy, nebo na prochajdy k našim a tak, pochůzky po městě zvládnem bez nosítka. Bohužel dcerka moc daleko nedojde. :oops:

Ale než objednám, radši chci znát Váš názor, kdo jej vlastníte, jaké jsou výhody, nevýhody, kvalita, od kdy lze nosit? Uvádějí od novorozence, ale na to mi to nosítko přijde prostě veliké, nevím, tak prosím piště cokoliv. Děkuji! :kytka:

Přidávám odkaz…

http://www.loveandcarry.cz/…butterflies/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1537
1.8.15 09:04

@BeruskaSestitecna Ahoj přidej se do skupiny na Facebooku pokud máš Nosíme děti odkaz tam ti holky poradí co a jak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 09:11

@Markétka5 Ahoj moc děkuji za radu, ale nemám facebook. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 09:43

Skoda te nemas fcb, jsme tam vsechny ochotny mooc poradit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9523
1.8.15 09:51

@BeruskaSestitecna já mám Manducu, ta je taky od narození, má vevnitř vložku pro novorozence.Pro dvouletou nevím, ta už je dost velká, ikdyž nosítka se dají zvětšit a někde se pak píše že jsou i do 4 let. Ale nejlepší by bylo sehnat někoho kdo je má, nebo prodejnu kde se dá vyzkoušet, aby se vidělo jak dcerce sedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
1.8.15 09:52

@BeruskaSestitecna Do Mei Tai bych novoše nedávala. Zkus Bondolino, to vychází z Mei Tai, má stejný úvaz, ale je pevnější, ergonomické. Já v něm nosila staršího do dvou let a mladšího od cca 14 dnů. Nosím každý den několik hodin :-)
Manduka mi nesedí, nemám ráda batohová ucha a když vidím, jak to ty maminky mají pověšené jen na ramenou, tak to nedávám..
http://www.nosenideti.cz/…i/Bondolino/

• Nahlásit
  • Citovat
4414
1.8.15 10:02

Ahoj já budu mít syna dvouletýho a novoše. Rozhoddovala jsem se dlouho co pořídím a nakonec vyhrálo Caboo nosítko. Nechala jsem si ho na obchodě předvést a přijde mi úplně super. Vypadalo hrozně jednoduše, ikdyž holky to maj natrénovaný od svých dětí. Já prvnního nenosila ale u druhého ho chci využívat jako ty. Koukni na to mě oslovilo hned na první pohled a taky není tak vysoká PC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 10:46

@Lizzi Já právě potřebuji nějaké pevnější, ale nemáme zde vůbec žádný obchod, kde bych jej mohla sehnat a osobně vyzkoušet, takže jen přes net, potřebuji ho jak pro novorozence, kterého se chystám nosit vpředu, když starší bude v golfkách a nebo naopak, když mimčo budu mít v korbě a starší mi nebude chtít ťapkat, tak bych jí dala na záda, to Bondolino je i na záda? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
1.8.15 11:32

Já nedam dopustit na manducu, velice snadné upnutí, nosim v něm malou od dvou mesicu, kdybych ji měla dřív nosila bych ji v tom. Taky sem do toho šla má slepo, nebylo kde vyzkoušet. Je pohodlná a teď je malé rok a půl a stále hojně nosime, nosnost je myslím až do 25 kg. A jde i na záda :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
1.8.15 19:46

@BeruskaSestitecna jo dá se nosit i na zádech, ale až starší dítě. já jsem nosila už tak od malička, protože syn byl velký a hodně vážil. Jestli jsi chtěla jít do Mei Tai, tak Bondolino Ti bude určitě vyhovovat, protože to je na stejném principu zavazování a nošení :-) ale škoda, že to nemáš kde vyzkoušet, u těch nosítek je to vždy lepší, no..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama