Nosítka pro děti

29.7.15 21:54

Nositka pro deti

Zdravím chtěla bych se zeptat a poradit na vhodné ergo nosítko na častější nošení hmotnost do těch 20kg a nošení i čelem dopředu ať se rozkoukává. Já se v tom moc nevyznám. U Manducy se právě nosit čelem dopředu nedá tak bych poprosila o radu u které značky to jde. Děkují moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
29.7.15 21:57

@petika88 koukani dopredu neni ergonomicka poloha, tudiz nejde nalezt ergo nositko, kde se kouka dopredu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
29.7.15 21:58

Pokud jde nosit dopredu, tak neni ergonomicke :roll:
Mam Manducu, priste bych zvolila Kibi.
Pokud trvas na noseni celem od nosice tak ti bohuzel zbydou jen ty kurvitka co nici pater a kycle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18645
29.7.15 21:58

@petika88 Ergo znamená, že dítě má zakulacenou páteř, podsazený zadeček. Čehož docílíš jenpři nošení čelem k nosiči. ;) Takže ergo nosítko smožností nosit čelem ven asi nenajdeš.
Jinak pokud jde o malé děti/miminka, tak tam přehršel vjemů je spíš na škodu než ku prospěchu dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
29.7.15 21:59

@petika88 žádné ergonomické nosítko neumožňuje nošení čelem dopředu, protože to právě není pro dítě dobré ;) v nosítku má dítě sedět tak, aby mělo podsazený zadeček, nožky do široka, kolínka trochu nahoru, záda spíš dokulata. Když ho dáš čelem dopředu do klokanky, bude v zádech prohnuté dozadu a místo aby pohodlně sedělo, tak bude viset za rozkrok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18645
29.7.15 22:01

JInak asi 14 dní zpt jsem viděla asi půlroční dítě narvané do manduky čelem dopředu. Tatínek měl asi taky pocit, že se dítě potřebuje rozkoukávat. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 22:03

Aha díky moc a když ho budu nosit čelem ke mě může se i tak rozkoukávat třeba v te manduce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
29.7.15 22:03

@geilens Proč už bys Manducu nevolila, smím se zeptat? Tu mám právě vyhlídlou, četla jsem recenze a zaujala mě za všech nejvíc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18645
29.7.15 22:07
@petika88 píše:
Aha díky moc a když ho budu nosit čelem ke mě může se i tak rozkoukávat třeba v te manduce?

Co si představuješ pod pojmem rozkoukávat a o jak starém miminu/dítěti se bavíme?
Dítě vidí jak z kočáru, tak ze šátku nebo neosítka. Jen samozřejmě má pokaždé jiné zorné pole. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
29.7.15 22:09
@cucik14 píše:
@geilens Proč už bys Manducu nevolila, smím se zeptat? Tu mám právě vyhlídlou, četla jsem recenze a zaujala mě za všech nejvíc ;)

Mam rocni, cca 11kg a 82 cm a uz ji zacina byt mala -na sirku neni od kolinka ke kolinku. Sice sem ted videla nejake rozsireni, ale to je zase investice navic, to Kibi je nastavitelne jak na vysku, tak na sirku

Jinak pro zakladatelku, ano rozkoukavat se muze i celem k tobe, pripadne pozdeji jde nosit na zadech at ti kouka pres rameno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
29.7.15 22:11

No myslim ze ze začátku ti tam bude hlavne spat. jak bude starší tak muze koukat i když je celem k tobe. teda ani jedno z mych trech deti s tim problém nemelo :) a az bude ještě starsi a bude hezky drzet hlavu a vepredu bude tezky tak supnes na zada a taky hezky kouka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mrs.gendy
29.7.15 22:11

Az bude dite drzet hlavicku, tak se bude rozkoukavat samo. k tomu nepotrebuje byt zavesene zepredu. pripadne az bude moct, das na zada. noseni vepredu neni 1.ergonomicke 2. dite je primo vystaveno vnejsim vlivum, muze mit pocit strachu a nema se kam schovat 3. kdyz dite usne, hlavicka pada dopredu a do stran… no proste to nejde.
a ver mi, ze mimco ti bude na nejake rozkoukavani stejne hazet bobek, protoze tim nejlepsim a nejsledovanejsim objektem budes ty ;)
jinak ja mam ergo baby a jsem s nim moc spokojena. nosim uz rok

• Nahlásit
  • Citovat
29.7.15 22:33

Taky neco hledam na obcasny noseni, aby to slo i na zada. syn ma rok a je takovej vetsi :-D a vzhledem k tomu, ze to chci jen obcas, tak kibi a pod, co se mi libi jsou drahy. nemate nekdo tip?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 22:57

My jsme zvolili KiBi a jsme moc spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
29.7.15 23:08

@petika88 do 20 kg určitě doporučuju Kibi, Manduca je podle mě pro menší děti, pro starší už je jim menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama