Erotická pomůcka, hra

Anonymní
26.12.20 12:51

Erotická pomůcka, hra

Hezký sváteční den,
chtěla jsem se vás zeptat na doporučení nějaké erotické hry nebo pomůcky. Chtěla bych nějaké zpestření. Na internetu je toho nepřeberné množství, člověk si z toho nemůže vybrat a nechci utrácet zbytečné peníze za něco, co za to nestojí. Děkuji moc za doporučení :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1056
26.12.20 12:57
@Anonymní píše:
Hezký sváteční den,
chtěla jsem se vás zeptat na doporučení nějaké erotické hry nebo pomůcky. Chtěla bych nějaké zpestření. Na internetu je toho nepřeberné množství, člověk si z toho nemůže vybrat a nechci utrácet zbytečné peníze za něco, co za to nestojí. Děkuji moc za doporučení :lol:

Dobrý soused.Je to zadarmo a srandy užiješ až až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4457
26.12.20 13:33

Ty blážo, to je jak dotaz: chci kabát, na internetu je toho spousta, nechci vyhazovat za něco, co mi nebude sedět. Zeptej se svý pipiny, co by jí vyhovovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 13:42
@Anonymní píše:
Hezký sváteční den,
chtěla jsem se vás zeptat na doporučení nějaké erotické hry nebo pomůcky. Chtěla bych nějaké zpestření. Na internetu je toho nepřeberné množství, člověk si z toho nemůže vybrat a nechci utrácet zbytečné peníze za něco, co za to nestojí. Děkuji moc za doporučení :lol:

Kašli na pipinu, na to máš chlapa. Mě se osvědčili anální kolíky a potom venušiny kuličky na dálkové ovládání z ruzovyslon.cz.

• Citovat
  • Nahlásit
20208
26.12.20 13:44

Dobrá hra je Francouzská hra lásky. Ta nás baví i po letech. A erotický pomůcky si musíš vyzkoušet sama, každýmu sedí něco jinýho. Začni s menším vibrátorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
26.12.20 20:06

Zjistete si nejdriv, co vas nebo partnera laka.

Chcete si zpestrit pedehru nebo mit lepsi orgasmus? (venusiny kulicky na dalkove ovladani (co to zkusit na verejnosti?), masturbace pred partnerem nebo s partnerem, pouziti zrcadla pri sexu, lingam masaz, drazdeni perickem…)

Na co se chcete zamerit? (vagina, klitoris, penis, anal vas ci priteluv, prostata, bradavky, kuze atp…od toho se pak samozrejme odviji sex. pomucky - g spot vibrator, klitoralni masazni vibrator, analni kolik, masazer prostaty, prisavky na bradavky, horke vosky…)

Laka vas hra s dominanci/submisi? (svazovani (privazani k necemu, nohy od sebe, zacpana pusa, kravata..), zavazani oci, zakaz vzdychani jinak prestanete drazdit, tahani za vlasy atp)

A co trochu srandy? (prevleky)

muzete pouzit nutelu/med…muzete si dat vasnivou rychlovku nebo oralek v lese pri venceni pejska :)…zkuste peprne sms ktere nazhavi…nebo se drazdit pomalymi prirazy i kdyz uz oba chcete zrychlit…muzete zkusit milovani u okna…nebo v kulne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
27.12.20 09:11

Jsem s manželkou už skoro 20 let a je celkem jasné, že sex už nebyl co dřív. Tak jsem nám oběma pořídil erotické pomůcky (ji vibrátor a mě vibrační umělou vagínu) a můžu říct, že to náš sexuální život opět pěkně nastartovalo. V posteli je používáme celkem často.
Určitě vám doporučuji začít s nějakým menším vibrátorem a časem něco většího a pro jistotu i lubrikační gel, jde to pak snadněji. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2745
27.12.20 09:15
@Čičorečka píše:
Ty blážo, to je jak dotaz: chci kabát, na internetu je toho spousta, nechci vyhazovat za něco, co mi nebude sedět. Zeptej se svý pipiny, co by jí vyhovovalo.
:lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat