Eshop kompletní výbava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evapka
Povídálka 26 příspěvků 28.08.18 17:15
Eshop kompletní výbava

Ahoj, prosím o radu.. našla jsem nějaké diskuze, ale je to všechno poměrně staršího data.
Chtěla bych Vás poprosit o tipy na eshopy, ve kterých jste nakupovaly komplet výbavu (ale např. bez kočárku atp). Ráda bych vše objednala přes internet a neplatila poštovné u x obchodů. Jedná se mi o komplet výbavu pro mimi od oblečení po pomůcky na koupání, následně krmení atp., případně i pro mě (výbava do porodnice aj).
Moc díky a fajn den! :mavam:

Reakce:
Alkata
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 28.08.18 17:33

Malvik, očividně.

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 28.08.18 17:46

Já nakupovala na detskydum.cz

leja.t
Kecalka 109 příspěvků 28.08.18 17:52

Já mám asi všechno z Feeda.

catchthem
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 28.08.18 18:31

A já babyplace

Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 28.08.18 19:03

Taky feedo, část na prodeti.cz - od určitě výše útraty poštovné stejne neplatis a na tu při vybavicce dosahnes jak nic

lampicka11
Závislačka 3442 příspěvků 5 inzerátů 28.08.18 19:05

Feddo a babyshopik.cz

chs.jasmin
Echt Kelišová 7929 příspěvků 28.08.18 19:36

@Evapka

Ahoj,

já jsem kupovala na mamitati.cz - je to menší eshop, měl by to být i český majitel. Byla jsem moc spokojená, dostala jsem i dárek a slevový kupon na další nákup (snad 20% ).
Pak jsem hodně nakupovala na feedo.cz ale pak mě ten eshop naštval - poslal mi 2× prošlé slevové kody, uplně jak výsměch. Ale mívají sem tam dobré akce.
Pak klasika malvik.cz - ale ten je dražší.

Já bych spíše doporučila zajít do místního kamenného obchodu, osahat si to - třeba látkové plenky se dělají ted skoro průhledné a po prvním praní jsou v nich díry - tady si opravdu dej záležet při výběru dle gramáže. Pak nevím jak moc se třeba vyznáš ve velikostech :) …

Káťa19
Echt Kelišová 7720 příspěvků 19 inzerátů 29.08.18 11:16

Ahoj, ja jsem hodne kupovala i na mistnim bazarku, fajn eshop je skvelamama.cz
Ale jinak, jak pisou holky, postovne zdarma je raz dva, takze klidne muzes objednat z vice obchodu ;)
Pinkorblue, feedo, je toho spoustu

Evapka
Povídálka 26 příspěvků 05.09.18 12:05

moc díky!

Evička.ciz
Nováček 3 příspěvky 07.10.18 22:30

@Evapka malvik a můžeš zajet i osobně a na vse se podívat :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >