Eshop tehotne.cz - zkušenost

5915
29.7.13 21:10

Eshop tehotne.cz

Ahoj. Nemate nektera zkusenost s eshopem tehotne.cz?
Jak maji kvalitni materialy, jake maji dorucovaci lhuty…
Dekuju moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24840
29.7.13 21:19

Na netu mají toto: Zboží bude kupujícímu dodáno ve lhůtě 1-2 dny (platí po-čt) od potvrzení přijetí objednávky. Jedná-li se o zboží, které je u dodavatele dlouhodobě nedostupné, upozorní prodejce kupujícího na tuto skutečnost a domluví individuálně s kupujícím případnou změnu objednávky či odstoupení od smlouvy.

Já měla vždycky po objednání druhý den balík doma :palec: Jinak mám od nich několikery kalhoty (elegantní i rifle) a nemůžu si stěžovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
29.7.13 21:24

Já si tam kupovala kojící košilku na spaní a těhotenské kalhoty a byla jsem moc spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17565
29.7.13 22:16

Taky jsem měla balíček do dvou dnů doma. Spokojenost veliká, měla jsem toho od nich dost a všechno bylo v pořádku. Hlavně těch kalhot mají velký výběr, což je super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2093
29.7.13 22:54

Objednávala jsem si od nich sukni, zkušenost výborná - balíček byl u nás raz dva, sukně mi neseděla, takže jsem poslala zpět s prosbou o výměnu velikosti a opět obratem zpátky balíček s teď už tou „pravou“ sukní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
29.7.13 22:55

Taky jsem kupovala kojící košili, a ještě cosi, a dorazilo to naprosto v pořádku. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5915
30.7.13 07:21

@fragola @Bibi30 @Antonie Bolavá @irenn @Clarkia
Super, moc ste me potesily. Hned jdu udelat objednavku. Me prave nadchl ten obrovsky vyber kalhot a tak :)
Jeste se zeptam, dziny- maji takove ty s elastanem? A jsou to pevne klasicke dziny nebo takove ty tenci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
30.7.13 09:49

@Vemas Mají v nabídce klasické i tenčí džíny, stačí kdzž v nabídce rozklikneš „těhotenské rifle“, mají to v eshopu pěkně rozdělené ;) Já mám klasické, jsou s elastanem, pevné, vydržely i věčné praní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
632
17.6.14 13:38

Nemáte prosím někdo slevový kupon do tohoto eshopu? Ráda bych si tam něco objednala. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
8.7.14 14:33

S tímto e-shopem mám výbornou zkušenost, zboží druhý den doma, nesedělo, výměna zdarma a nové zboží zaslané zase velice rychle. Bez problémů mění i spodní prádlo, což někde nejde… Ceny mají pěkné (ve srovnání s šíleně nadsazenými cenami jiných e-shopů s oblečením pro těhotné). Jedinou nevýhodu vidím v tom, že zboží je vyráběné v Polsku. Tím se vysvětlují ty nižší ceny… Kdyby bylo zboží vyrobené v ČR kupovala bych tam mnohem radši :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
8.7.14 14:38

Jinak kvalita oblečení a provedení je OK. Mám od nich jedny kraťase a jedny 3/4 riflové kalhoty a obojí velice pěkně provedené a pohodlné na nošení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1690
13.7.14 12:25

Krásná těhu trička, mikiny, tuniky a sukně české výroby za přijatelné ceny mají i tady http://www.b-mama.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
14.7.14 10:21

@Martis83 díky za tip. Zrovna prohlížím jejich webovky a oblečení vypadá hezky. Jen mi tam chybí něco jako velikostní tabulka (protože každý výrobce má jiné míry) tudíž nevím jestli objednat velikost M nebo L. A máte někdo zkušenosti s vrácením zboží případně výměnou za jinou veilikost pokud zboží nebude sedět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1690
14.7.14 17:21

@lexinka.t velikosti tam určitě popsané jsou, musíš na tom produktu sjet níž a pak tam jsou uvedené délky a šířky a tak, bohužel s vracením zkušenost nemám, objednala jsem teď poprvé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
15.7.14 10:38

Aha, díky, já jsem si toho nevšimla. Dole jsou další barevné varianty a popis velikostí v cm je až úplně dole pod tím. To jsem přehlídla. Tak něco objednám a vyzkouším :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama