Reklama

Estrofem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitul
Stálice 99 příspěvků 24.09.10 23:32
estrofem

Zdravím maminky potenciální i ty, co se jim zadařilo. My máme Adámka (20 měsíců) a snažíme se o druhé miminko. Mudr mi nasadil Estrofem (3× denně, což je dost silná dávka). Máte někdo zkušenost? Už při 1. otěhotnění to šlo cestou hormonální substituce, ale takhle vyskoké dávky jsem neměla…Mudr řekl, že moje vaječníky totálně spí a musíme je nastartovat, aby tvořila vajíčka…Aby bylo vůbec co podporovat… Poprvé nám to šlo celkem hladce. Díky za každou zkušenost k Estrofemu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pomme
Povídálka 35 příspěvků 24.11.11 21:43
4 tablety Estrofemu kolem ovulace

ahoj holky, chtěla bych obnovit tuto diskuzi ačkoliv mám trochu jiný dotaz než zakladatelka. Dnes jsem 13 den cyklu (ovulaci mívám nepravidelně cca 18 den) a byla jsem na gyndě. Už nějakou dobu se snažíme, tak jsem chtěla zkusit folikulometrii. Folikuly jsou v pořádku, ale mám prý nízkou sliznici. Dr. mi napsal Estrofem s tím, že si mám vzít celkem 4 - dnes večer, zítra ráno a večer a v sobotu ráno (pochopila jsem, že kvůli té sliznici) - a pak už nic. Koukala jsem na příbalový leták a trochu mě vyděsil. :? Jinak po ovulaci beru Utrogestan 1-0-1 na 7 dní. Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá obdobnou zkušenost s braním Estrofemu?
 Děkuju

pomme
Povídálka 35 příspěvků 24.11.11 21:44

ještě jsem zapomněla dodat, že jsem dostala injekci Pregnylu na vyvolání ovulace.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.12 13:32

u nas se estrofem dava pred Ketem a i ja ho brala v lete a nemela jsem s nim problem brala jsem od 1 DC 3×1 do vysledku tehu :pankac:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 13.04.12 15:17

Ahoj chtěla jsem se zeptat kdo bral estrofem zda jste mněla některá hustý čirý výtok. Beru ho poprvé 6den 2-0-2 příprava na KET a dnes mi začalo pobolívat břicho + ten výtok.
díky za info

nika1988
Kecalka 491 příspěvků 09.06.12 23:07

ahojky mě ho doktor napsal na,,probuzení vaječníků",an­tikoncepci jsem brala 7 let,vysadila jsem loni v červenci a nic.beru ho od února vždy 21-25 DC,pak následuje injekce agolutinu,po které dojde ms do 14 dní.Po estrofemu mě strašně boleli vaječníky a menstruace byla strašně silná a bolestivá,bolsti hlavy,břicha,do­konce mi bylo na zvracení,ale co bysme pro mimi neudělali,že.

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 12.06.12 10:48

Estrofem jsem brala 3tbl denně před KET, je na růst sliznice. Bylo mi zle a občas jsem i špinila. Markétce je dnes 8 měsíců, takže estrofem za to stál… :)

Térouš
Echt Kelišová 8233 příspěvků 12.06.12 20:02

Ja s nim nemam zadnej problem a beru 3 denne. jsem pred ket.

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 13.06.12 14:08

@Térouš Kdy jdeš na KET? Hodně štěstí!!!

Térouš
Echt Kelišová 8233 příspěvků 13.06.12 14:23

Uz stimuluju, tak zhruba za deset dni. dekuju

Vlajka1
Nováček 6 příspěvků 17.08.12 19:43
Estrofem + Duphaston

Zdravím všechny snažilky a chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s kombinací Estrofem 2mg a Duphaston. Půl roku se snažíme o mimi, nešlo to, důvodem je moje nízká sliznice. Proto jsem dostala tyto léky. 1-15DC Estrofem, 15-25DC Duphaston. Obojí jednou denně.
Otěhotněl někdo s touto kombinací? Četla jsem, že Estrofem může blokovat ovulaci, což mě docela vyděsilo…Děkuji za každou informaci. Lada

sylvie N 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.13 13:44
Estrofen a postava?

Jak moc se mění figura? Je to určitě vedlejší problém a nedůležitý…ale… :D

Vlajka1
Nováček 6 příspěvků 04.06.13 14:19

Přibrala jsem asi 3 kg, usadilo se mi to hlavně na břiše a bocích. Naštěstí jsem to mohla vysadit a zhubla jsem na původní stav. Při braní se mi akorát strašně moc zhoršila pleť.

sylvie N 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.13 14:30
změna postavy?

A co prsa…jak se měnila? Mám 4 ted´…

Vlajka1
Nováček 6 příspěvků 04.06.13 14:36

Prsa beze změny :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >