Estrofem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitul
Stálice 99 příspěvků 24.09.10 23:32
estrofem

Zdravím maminky potenciální i ty, co se jim zadařilo. My máme Adámka (20 měsíců) a snažíme se o druhé miminko. Mudr mi nasadil Estrofem (3× denně, což je dost silná dávka). Máte někdo zkušenost? Už při 1. otěhotnění to šlo cestou hormonální substituce, ale takhle vyskoké dávky jsem neměla…Mudr řekl, že moje vaječníky totálně spí a musíme je nastartovat, aby tvořila vajíčka…Aby bylo vůbec co podporovat… Poprvé nám to šlo celkem hladce. Díky za každou zkušenost k Estrofemu…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pomme
Povídálka 35 příspěvků 24.11.11 21:43
4 tablety Estrofemu kolem ovulace

ahoj holky, chtěla bych obnovit tuto diskuzi ačkoliv mám trochu jiný dotaz než zakladatelka. Dnes jsem 13 den cyklu (ovulaci mívám nepravidelně cca 18 den) a byla jsem na gyndě. Už nějakou dobu se snažíme, tak jsem chtěla zkusit folikulometrii. Folikuly jsou v pořádku, ale mám prý nízkou sliznici. Dr. mi napsal Estrofem s tím, že si mám vzít celkem 4 - dnes večer, zítra ráno a večer a v sobotu ráno (pochopila jsem, že kvůli té sliznici) - a pak už nic. Koukala jsem na příbalový leták a trochu mě vyděsil. :? Jinak po ovulaci beru Utrogestan 1-0-1 na 7 dní. Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá obdobnou zkušenost s braním Estrofemu?
 Děkuju

pomme
Povídálka 35 příspěvků 24.11.11 21:44

ještě jsem zapomněla dodat, že jsem dostala injekci Pregnylu na vyvolání ovulace.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.12 13:32

u nas se estrofem dava pred Ketem a i ja ho brala v lete a nemela jsem s nim problem brala jsem od 1 DC 3×1 do vysledku tehu :pankac:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 13.04.12 15:17

Ahoj chtěla jsem se zeptat kdo bral estrofem zda jste mněla některá hustý čirý výtok. Beru ho poprvé 6den 2-0-2 příprava na KET a dnes mi začalo pobolívat břicho + ten výtok.
díky za info

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 09.06.12 23:07

ahojky mě ho doktor napsal na,,probuzení vaječníků",an­tikoncepci jsem brala 7 let,vysadila jsem loni v červenci a nic.beru ho od února vždy 21-25 DC,pak následuje injekce agolutinu,po které dojde ms do 14 dní.Po estrofemu mě strašně boleli vaječníky a menstruace byla strašně silná a bolestivá,bolsti hlavy,břicha,do­konce mi bylo na zvracení,ale co bysme pro mimi neudělali,že.

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 12.06.12 10:48

Estrofem jsem brala 3tbl denně před KET, je na růst sliznice. Bylo mi zle a občas jsem i špinila. Markétce je dnes 8 měsíců, takže estrofem za to stál… :)

Térouš
Echt Kelišová 8233 příspěvků 12.06.12 20:02

Ja s nim nemam zadnej problem a beru 3 denne. jsem pred ket.

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 13.06.12 14:08

@Térouš Kdy jdeš na KET? Hodně štěstí!!!

Térouš
Echt Kelišová 8233 příspěvků 13.06.12 14:23

Uz stimuluju, tak zhruba za deset dni. dekuju

Vlajka1
Nováček 6 příspěvků 17.08.12 19:43
Estrofem + Duphaston

Zdravím všechny snažilky a chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s kombinací Estrofem 2mg a Duphaston. Půl roku se snažíme o mimi, nešlo to, důvodem je moje nízká sliznice. Proto jsem dostala tyto léky. 1-15DC Estrofem, 15-25DC Duphaston. Obojí jednou denně.
Otěhotněl někdo s touto kombinací? Četla jsem, že Estrofem může blokovat ovulaci, což mě docela vyděsilo…Děkuji za každou informaci. Lada

sylvie N 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.13 13:44
Estrofen a postava?

Jak moc se mění figura? Je to určitě vedlejší problém a nedůležitý…ale… :D

Vlajka1
Nováček 6 příspěvků 04.06.13 14:19

Přibrala jsem asi 3 kg, usadilo se mi to hlavně na břiše a bocích. Naštěstí jsem to mohla vysadit a zhubla jsem na původní stav. Při braní se mi akorát strašně moc zhoršila pleť.

sylvie N 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.13 14:30
změna postavy?

A co prsa…jak se měnila? Mám 4 ted´…

Vlajka1
Nováček 6 příspěvků 04.06.13 14:36

Prsa beze změny :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >