Estrofem - máte zkušenost, prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mishama
Povídálka 49 příspěvků 01.02.17 19:50
Estrofem - máte zkušenost, prosím?

Pěkný večer, holky… Prosím, má některá z Vás zkušenost s hormony Estrofem? Už rok nemám menstruaci a můj gynekolog mi je po pár vyšetřeních předepsal… Už teď trpím na otoky nohou…A horko těžko si držím váhu…Tak se bojím toho, že se ještě více závodním a priberu? Díky moc za zkušenosti. :kytka:

Reakce:
pedigka
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 01.02.17 20:02

Jak dlouho to mas brat? Dlouhodobe?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 01.02.17 20:06

Brala jsem ho nekolik mesicu v kuse a nic jsem nepribrala.

xjuliax
Kecalka 341 příspěvků 01.02.17 20:06

@mishama Ahojky, bohužel tě moc nepotěším. Já Estrofem beru bez přestávky skoro 3 roky + navíc ještě s Proverou. Estrofem sám mi nezabral. Bohužel jsem taky díky hormonům přibrala a jsem zavodněná. Nic jiného mi ale nezbývá.:zed:

eviku-miluna
Kelišová 6862 příspěvků 01.02.17 20:18

@mishama já Estrofem brala, ale váha nahoru mi nešla.

mishama
Povídálka 49 příspěvků 01.02.17 20:18
..

Zatím je mám brát 28dni…Poté kontrola a buď pokračovat nebo mi je prý změní. Bojím se co to se mnou udělá…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >