Reklama

Ovocan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivaneví
Povídálka 11 příspěvků 01.02.17 11:18
Ovocan

Ahoj, jaké máte zkušenosti s Ovocanem? Opravdu tak pomáhá při opakovaných zánětech a mykózách?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 12:36

Vybrala jsem dvě balení a zatím dobré. Dost mě to překvapilo, mykózy se mi vrací už roky. Je fakt, že jsem hodně na sladké, tím tomu moc nepomáhám. Ani teď jsem dietu nedržela a nedržím, jen jsem omezila kupované buchty a koláče. Tak čekám, jestli účinek vydrží. Jedno balení bylo málo, ale po dvou jsem úplně bez problémů, bez výtoků, tak jsem zvědavá, jestli to vydrží. Zkusím vydržet a trochu ty cukry omezit. Jestli se mi mykóza vrátí, zkusím tohle : http://scarlett-medicaherba.cz/

ivaneví
Povídálka 11 příspěvků 01.02.17 21:29

Děkuji za typ. Já teď zkouším Candivac a pokud nezabere, přemýšlím právě o Ovocanu, pokud nezabere ani ten, zkusím váš typ. Moje problémy začaly až po druhém porodu, ale říkám si, jestli za to nemůže i Mirrena, kterou jsem si nechala po porodu zavést. Pokud nic nezabere, půjde ven a budu doufat, že to přejde. Už to trvá skoro 3 roky a zatím nic nezabralo. Mudr. říkal, že to není vyloženě zánět, ale prý mám nezdravě moc silný výtok. Je to začarovaný kruh. Kvůli výtoku jsem stále na slipových vložkách a kvůli nim se mi asi i vrací mykózy, ale bez té slipovky to fakt nejde. I když si mykózu přeléčím, stále stejně mám silnější výtok, ale bez jakýkoliv jiných obtíží.

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 11.09.17 20:59

@ivaneví ahoj, muzu vedet jak jsi dopadla?

ivaneví
Povídálka 11 příspěvků 14.09.17 21:31

Je pravda, že mykózy teď nemívám, nicméně jakýsi výtok přetrvává. Zkoušela jsem dvě balení Candivacu, dvě balení Ovocanu a nakonec i Scarlett. Scarlett mám v plánu koupit znovu, mám z ní dobrý pocit. Jsem přesvědčená, že je to opravdu tou Mirrenou. Ještě pořád ji mám :roll:, stále odkládám to vyndání.

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 16.09.17 11:47
@ivaneví píše:
Je pravda, že mykózy teď nemívám, nicméně jakýsi výtok přetrvává. Zkoušela jsem dvě balení Candivacu, dvě balení Ovocanu a nakonec i Scarlett. Scarlett mám v plánu koupit znovu, mám z ní dobrý pocit. Jsem přesvědčená, že je to opravdu tou Mirrenou. Ještě pořád ji mám :roll:, stále odkládám to vyndání.

Diky za info. Jo kvuli tomu jsem si nenechala dat telisko. Mela jsem strach z techto veci. Jinak ja resila vytoky s dr pres cinskou medicinu. A rekl, ze jsem zahlenena, pokud to trva delsi dobu (u me zahleneni vic jak rok), jsou tim postizene vsechny sliznice, na nich se pak mnozi ruzne bakterie a kvasinky. S tim je spojena i snizena imunita.

ivaneví
Povídálka 11 příspěvků 16.09.17 14:28

A jak to řešíš? Co s tím?

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 17.09.17 14:00
@ivaneví píše:
A jak to řešíš? Co s tím?

Upravou stravy dle TCM. Kase, ovoce a zel tepelne upravene. Potraviny, co odhlenuji. Vylouceni bile mouky, cukru, mlecnych. Piju napoj ze slzovky, a mycoclean. Jeste jsem dostala doporuceni na coriolus tablety.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama