Estrofem po odebrání vajíček

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
30.11.21 20:03

Estrofem po odebrání vajíček

Ahoj holky, prosím o radu. minulý měsíc mi odebrali vajíčka a teď jsem před zavedením embrya, čekala jsem až přijde menses a od druhého dne jsem měla začít brát estrofem 2-0-2. Většinou menses 6 dní a teď je to 3.den a už nic. Chtěla jsem se zeptat jestli je normální, že mi po 1-2 dnech skončil a může to být estrofemem, nebo je někde něco špatně? :nevim: Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
290
30.11.21 21:15

Tělo dostalo šok po odebrání vajec, to je normální, já myslím, že jsem po odebrání ms neměla vůbec. Sliznici jsem měla ok i bez estrofemu a dr říkal, že to nevadí. Ale nevím, v mém současném centru všechna embrya mrazí a dávají až ten další cyklus až se tělo trochu vzpamatuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.12.21 10:11

Děkuji, jo mě embrya taky zmrazila a teď při dalším cyklu jsem začala brát estrofem a menses přestal, tak jen jestli s tím máte taky někdo zkušenost, abych pak nemusela čekat ještě na další cyklus. Ráda bych to ještě stihla před Vánoci ☺️ ať máme hezčí vstup do nového rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
1.12.21 10:27
@Gigi-gigi píše:
Děkuji, jo mě embrya taky zmrazila a teď při dalším cyklu jsem začala brát estrofem a menses přestal, tak jen jestli s tím máte taky někdo zkušenost, abych pak nemusela čekat ještě na další cyklus. Ráda bych to ještě stihla před Vánoci ☺️ ať máme hezčí vstup do nového rok

Podle mě jsi měla kratší právě kvůli těm hormonálním změnám a šoku - já neměla vůbec a to mám jinak naprosto pravidelně a dr říkal, že to nevadilo. Ale ms mělas a to je hlavní, teď seš stejně řízená zas hormony - estrofem je na růst sliznice, pak dostaneš beztak Ovitrelle na ovulaci a pak už jedeš progesterony na podporu těhotenství. Určitě to nevadí, to jsem si jistá. Mám už 5 pokusů za sebou :) Já jdu taky na další ket teď před Vánoci (test bude asi na štědrej den), tak buď bude velká radost, nebo zas další zklamání, ale mě už nic nerozhodí :) Držím palce ať to vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.12.21 13:38

Moc děkuji, tak to bude určitě dobrý. Taky bych to chtěla stihnout a nic neoddalovat. Tak snad teď půjde vše dobře. Moc držím palce, určitě vše dobře dopadne a budeš mít o to krásnější Vánoce :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat