ET jednoho embryjka a příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 22.07.09 10:54
ET jednoho embryjka a příznaky

Zdravím všechny. Nevíte někdo zda jsou šance při transferu jednoho embryjka výrazně nižší než u dvou a více? Chceme s partnerem 1 dítko a proto jsme se báli transferovat dvě embryjka. Zbylo nám 6 mrazáčků.
Josu nějaká doporučení jak se chovat kromě toho co nám doporučili v CAR: klidový režim, neuklízet apod.
Myslím jako třeba hodně pít a tak co může úspěch podpořit? Příznaky žádné nejsou kromě občasného píchnutí v podbřišku, ale po 1 dni je stejně brzy cokoli řešit. Zatím si pobyt doma užívám, ale bojím se že tomu bude za dva dny konec a nevím, co můžu a co ne. Díky

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 22.07.09 12:42

ono zalezi na kvalite embrya jestli je to Acko apod jinak je samozrejme , ze dve maji vetsi sanci, ze se aspon jedno z nich chytne, ja jsem za dve opravdu stastna, jinak me pichalo v kostrci a prestaly se mi mastit vlasy, klidovy rezim neprehanej, proste normalni zivot bez zvedani tezkych veci, podporit se to asi nijak moc neda, to piti se vyzaduje kvuli hyperstimulacnimu syndromu, tot vse, tak hodne stesti

magdulka
Kecalka 242 příspěvků 22.07.09 13:58

Mně zaváděli 3 embryjka- kvalita C !!! Z toho se dvě ujala. :lol: Příznaky jsem neměla žádné. 13. den po transferu jsem si udělala test a překvapilo mě, že je pozitivní. Takže máme doma pětiletá dvojčata. :wink:
Holčině na pokoji zaváděli 4 embryjka!!! a neujalo se nic.
Režim jsem měl normální, dokonce jsem vždy hned ráno od 6-8h chodila do práce (neměl to za mě kdo udělat :roll: ) a večer po 21. hodině jsme chodili na procházky (nevydržela bych 14 dní zavřená doma- byl červen)
Známá jela po transferu 3 hodiny vlakem domů a embryjo se ujalo. :D
Já zastávám názor, že když se to má ujmout, tak se to ujme (samozřejmě nebudu riskovat a skákat ze stromu a tahat 20kg balíky- to je jasný), ale jinak režim běžný. Kamarádka dokonce umyla okna v celým bytě, protože test vyšel negativní a za 2 dny už byl pozitivní. :lol:
Podle mě se to režimem zas tak moc neovlivní.

Kajka8
Kecalka 101 příspěvků 22.07.09 19:44

Ahoj, šance určitě je, já jsem otěhotněla právě po zavedení jednoho embryjka. Hlavně se chovej úplně normálně, my jsme zašli po ET na oběd, byli jsme v kině, chodila jsem do práce. Ležení určitě šanci nezvyšuje.

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 23.07.09 09:41

Díky a můžu se zeptat po jak dlouhé době se event. začíná špinit? Často se to prý stává, ale já zatím nic. Jen mívám občasné píchnutí v podbřišku, ale jinak mi absolutně nic není. Včera jsem byla unavená, ale to je spíš z toho nicnedělání, který si teda patřičně užívám. Beru to jako malou dovolenou :-) čtu si, vařím, prostě si to docela vychutnávám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >