Které centrum v Ostravě je lepší. Eurofertil nebo Repromeda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajule25
Kecalka 222 příspěvků 28.01.19 10:15
Eurofertil nebo Repromeda?

Ahoj holky, zajímalo by mě které centrum v Ostravě je lepší. Myslím přístup lékařů a hlavně úspěšnost. Moc děkuji za informace. Mějte krásný den :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
maflik
Kecalka 414 příspěvků 28.01.19 10:27

@Pajule25
Ahoj já chodím do Eurofertilu, mají dobrou úspěšnost, ale neřeknu Ti jakou. Mám svého gynekologa a do Eurofertilu jsem šla jen zavádět zmrzlinku. Teď mě čeká druhý pokus, tak věřím, že bude úspěšný. Doktoři tam jsou v pohodě, já jsem byla spokojena.

Pajule25
Kecalka 222 příspěvků 28.01.19 10:34

@maflik děkuji za informaci, a jestli se můžu zeptat za jak dlouho se začalo u vás něco řešit, tedy mě zajímá jak dlouho asi cca trvá všechna ta vyšetření?

maflik
Kecalka 414 příspěvků 28.01.19 10:38

@Pajule25
V lednu loňského roku jsme začali a 8.listopadu jsem byla na první pokus…takže skoro rok…

Pajule25
Kecalka 222 příspěvků 28.01.19 10:41

@maflik taková doba 8o
Myslela jsem že je to rychlejší :( Alespoň vím na co se kdyztak připravit.

maflik
Kecalka 414 příspěvků 28.01.19 10:47

@Pajule25
Jenže já mám 37, takže jsem musela na všechna vyšetření…ty máš nějaký zdravotní problém?

Pajule25
Kecalka 222 příspěvků 28.01.19 10:56

Dle doktora jsem v pořádku, ale zatím jsem neměla žádné velké testy tak nevim. Je mi 27. Mám za sebou 1SP, a po něm celý rok nezdaru…

dendishek
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.01.19 11:03

Já chodím do Eurofertilu. Na první schůzce v září proběhla diskuse s vybraným doktorem, hned vzali krev na hormonální profil a manželovi vzorek na kultivaci. V dalším cyklu proběhl 11.den ultrazvuk, a byly částečně výsledky spermiogramu. V našem případě bylo navrhnuto IUI, a to proběhlo hned další cyklus koncem října. Tohle jde rychle. Záleží ale na diagnostice partnerů. Pokud u vás proběhne IVF, tak si myslím, že také nebudou otálet. Možná je bude zajímat ten SP, a udělají vám více testů. Já ale byla rychlostí překvapena. Držím palce :kytka:

maflik
Kecalka 414 příspěvků 28.01.19 11:03

@Pajule25
1SP? to ani nevím co je…a odkud jsi?

maflik
Kecalka 414 příspěvků 28.01.19 11:13

@dendishek
Přesně jak píšeš, každý pár je individuální…my jsme prošli hysteroskopií, genetikou a reprodukční imulogií, pak stimulace vaječníků, výběr vajíček a teprve pak zavádění mimíška…u nás proces na 10 měsíců…

maflik
Kecalka 414 příspěvků 28.01.19 11:15

SP spermiogram, tohle mě netrklo… :zed: už jsem z toho všeho zblblá :zed:

dendishek
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.01.19 11:22

@maflik já bych řekla, že SP - spontánní potrat :kytka: každopádně, některé procesy trvají určitě delší dobu. Přeji kladný výsledek po druhé pokusu :hug: ..jinak Eurofertil je plný klientů - poláků, ale i přesto mi sestřička nikdy neřekla, že v ten a ten den mají plno. Tahle vyšetření jsou hodně závislá na dnů v cyklech, a tudíž si nemůžeme vybírat, kdy se objednáme. Horší je, když to vyjde na svátky a víkend..

maflik
Kecalka 414 příspěvků 28.01.19 11:32

@dendishek
Se mnou embryoložka komunikovala i v neděli, ta nemá volno nikdy… a děkuji, věříme, že teď to vyjde…a ty jsi na to jak?

dendishek
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.01.19 11:48
@maflik píše:
@dendishek
Se mnou embryoložka komunikovala i v neděli, ta nemá volno nikdy… a děkuji, věříme, že teď to vyjde…a ty jsi na to jak?

Aha, tak embryoložka - to už je jiný level. Tam se jede svátek nesvátek :mrgreen:
My zatím docházíme na IUI. Na IVF se zatím necítím :nevim:

Pajule25
Kecalka 222 příspěvků 28.01.19 11:55

@dendishek tak to je jasný je to případ od případu, jsem jen zvědavá… Nevím co čekat a doufám že to bude vsechno v pořádku. SP byl před rokem a pak už se nám nezadařilo vůbec , myslíš že by se tím zabývaly po té době? :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >