Repromeda, Unica nebo jiný CAR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymka.D.
Kecalka 317 příspěvků 26.01.19 12:06
Repromeda, Unica nebo jiný CAR?

Ahoj holky,

po roce a půl marné snahy o otěhotnění jsme se s manželem objednali do Repromedy v Brně. Včera jsem byla na kontrole u mé gynekoložky a řekla jsem jí to a moc se teda na to netvářila… Podle toho, co mi zmínila, jsem nabyla dojmu, že na Repromedy nemá moc dobrý názor. A také na doktorku, ke které jdeme… Naopak dost chválila Unicu, prý je tam teď dobrý doktor a ostatní CARy - Reprofit, Helios - chválila také.
Takže bych se chtěla zeptat, jaké máte s Repromedou, Unicou či jiným CAR zkušenosti a zda byste do Repromedy šly. Trošku mě včera Dr. svým názorem zaskočila, tak teď přemýšlím, jestli je Repromeda správná volba.

Díky všem za info.

Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 26.01.19 12:33

My byli v Unice. Muj doktor rikal, ze jestli chceme jistotu, at nechodime do zadneho maleho caru (jsme z vysociny a jeden mame v Jihlave). Ze on by nam doporucil Unicu. No, v prosinci jsem tam zavolala a dalsi prosinec uz jsme meli mimco na svete :srdce:
Ale my meli jasny problem (spatny SPG), jinak vsechny testy v poradku. Takze na prvni navsteve uz jsme planovali stimulaci. Tam jdou asi hnedka na vec a taky si to nechaji zaplatit, ale nelitujeme :srdce:

Anonym82
Závislačka 4129 příspěvků 26.01.19 12:59

No nevim, jak je na tom Repromeda ted, ale před 8 lety, když jsme se snazili o první ditko, tak jsme tam měli první konzultaci na doporuceni me gynekoložky a strasne jsme se tam zklamali. Jednak si nechali zaplatit i vstupni konzultaci 500 kc a navíc nam tam moc s nasim problémem neporadili. Pak jsme byli na Obinaku asi 2 roky, bohužel se tam ani diky 2 IVF a 6 IUI nepodarilo. Pak jsme prestoupili do Unicy a od tam mame uz skoro triletou dceru a kazdym dnem cekame druhou dcerku od nich. Dle mne v Brne teda radim mezi top Unicu, Repromedu a Reprogenesis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 13:15

Ja byla v unice a super mam z ketu chlapecka. Znama byla v repromede a ma na druhe ivf holcicku. Ale za me urcite unica doktori ochotni vse vysvetli udelaji v pripade potreby jsou tam i o vikendu. A hlavne jsou tam fakt profesionalni.
Anonym prosim kvuli ivf

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 13:18

Jo reprogenesis je taky top. Odtamtud mame druheho chlapecka :) kdybych mela volit znovu volim ale Unicu

Anonymka.D.
Kecalka 317 příspěvků 26.01.19 13:19

Holky, a co sanatorium Helios?
Na ne jsem slyšela taky chválu. A v Unice prý hned doporučí ivf, slyšela jsem, že iui tam nedělají. Je to pravda? Já bych ráda otehotnela přirozeně, klidně pomocí léčby. Takže že všeho nejvíc bych nejdřív chtěla podstoupit podrobné vyšetření.

Anonym82
Závislačka 4129 příspěvků 26.01.19 15:59

@Anonymka.D. No pro me by třeba Helios absolutne neprichazel v úvahu, jelikož tam nechteji delat minimalni stimulace… Ale mam to tez jen z vykladani… Nevim, ja jsem i na Helios slyšela spatne recenze :nevim:
V Unice te rozhodne bez podrobného vysetreni nepozenou hned do IVF, musí se prvne zjistit pricina, proc nemůžete otěhotnět a pak teprve navrhnou léčbu…

Irna
Povídálka 25 příspěvků 26.01.19 16:13

Za me unica..na poprve a hned se zadarilo.. jsme z ostravy..

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >