Ex manžel se nechce vystěhovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 23:31
Ex manzel se nechce vystehovat

Ahoj, jsem rozvedena, ale ex manzel se stale odmita odstehovat z meho domu. Mam podany navrh na vystehovani, ale uz se to tahne pres rok, nebot se neustale soud odklada (z jeho strany). Problem asi je, ze mame deti ve stridave peci. Kdyz je mam ja, vyuziva podnajem se svou pritelkyni, ktery je psany na jeho jmeno, ale je v jinem meste. Kdyz ma tyden deti on, mam ho ve svem dome. :(
Opravdu neni jina moznost, nez cekat na soud? Bojim se, ze kdyz bych jen tak vymenila treba zamky, mohl by me zalovat (a kdyby mohl, verim, ze by to udelal) Kdyby treba dite ztratilo klice, musela bych i byvalemu nechat udelat nove? Nebylo by to brano jako ustni dohoda toho, ze jsem mu dovolila muj dum nadale uzivat? A kdyz bych mu nove klice nedala, nebylo by to braneni uzivani nemovitosti? ( i kdyz mu rozvodem vlastne pravo uzivani zaniklo-ale pry do soudniho rozhodnuti o vystehovani ho nesmim vystehovat). Nebo jina rada jak se ho „zbavit“, nez poslat na nej nejake svalovce? (To by mi tuplem zavaril :D ) :nevim:
Dekuji aspon za podporu. :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Janli
Extra třída :D 10188 příspěvků 10.08.19 00:24

Do doby, než vstoupí v platnost rozsudek soudu, nemáš žádnou legální cestu jak ho vystěhovat bez jeho souhlasu. Zámek vyměnit sice můžeš, ale musíš mu dát klíč.

cecetka
Echt Kelišová 8754 příspěvků 10.08.19 06:33

Jak by sis predstavovala stridavou peci? Ze by se deti co tyden stehovaly z jednoho mesta do druheho? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 06:40
Zakladatelka
@cecetka píše:
Jak by sis predstavovala stridavou peci? Ze by se deti co tyden stehovaly z jednoho mesta do druheho? :nevim:

Je snad muj problem, ze si nenasel bydleni ve stejnym meste? Sehnat se tu da. Jen mestve, ze sve bydleni ma, presto se z meho nechce dobrovolne hnout. :nevim: Taky mi vadi, ze mi nabourava soukromi, zabira misto, pouziva me veci. Jsme rozvedeni, novou pritelkyni ma.

Malike
Extra třída :D 14386 příspěvků 10.08.19 07:12
@Anonymní píše:
Je snad muj problem, ze si nenasel bydleni ve stejnym meste? Sehnat se tu da. Jen mestve, ze sve bydleni ma, presto se z meho nechce dobrovolne hnout. :nevim: Taky mi vadi, ze mi nabourava soukromi, zabira misto, pouziva me veci. Jsme rozvedeni, novou pritelkyni ma.

Dělá naschvály…sraz s přítelkyní a zeptat se, zda se jí líbí, že se nechce odstěhovat od tebe..

xsaleen
Echt Kelišová 9291 příspěvků 10.08.19 07:14

Pro děti ve střídavce je toto ale ideální stav.. Nestehuji se ony, ale rodiče.. Ony za rozpad vztahu nemohou..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 07:17
Zakladatelka
@Malike píše:
Dělá naschvály…sraz s přítelkyní a zeptat se, zda se jí líbí, že se nechce odstěhovat od tebe..

Taky mi prijde, ze to dela naschval. Buh vi, jak to te sve zduvodnil. Nechce se mi ponizovat, abych chodila za jeho novou. Beztak by to asi nikam nevedlo. Jen bych se ztrapnila. :(

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 10.08.19 07:33

@xsaleen A vám by se líbilo, kdyby váš notabene už jinde zaláskovaný exmanžel obýval dům, který patří vám? Jak se asi zakladatelka musí cítit? Její deti nejsou cennější lidé než ona sama.

cecetka
Echt Kelišová 8754 příspěvků 10.08.19 07:33
@Anonymní píše:
Je snad muj problem, ze si nenasel bydleni ve stejnym meste? Sehnat se tu da. Jen mestve, ze sve bydleni ma, presto se z meho nechce dobrovolne hnout. :nevim: Taky mi vadi, ze mi nabourava soukromi, zabira misto, pouziva me veci. Jsme rozvedeni, novou pritelkyni ma.

Ano, bohuzel je to i tvuj problem. Vztekanim nic nevyresis. On zrejme nechce bydlet sam, proto stridave bydli se svou soucasnou i s tebou jako ex. Vlastne je o nej porad postarano :mrgreen: Jeho soucasne nevadi, ue ob tyden bydli s tebou? :nevim:

Toto jsou uskali stridave pece. Soudy si vubec neuvedomuji, ze to prinasi vice problemu nez uzitku (a to i detem). Pri predstave, ze se jako dite kazdy tyden stehuji, se mi dela zle :nevim:

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 10.08.19 07:35

Myslím, ze byste mu měla připravit smlouvu o pronajmu, vymezit prostor v Te smlouvě a napálit nájemné. Určitě by začal rychle balit kufry.

MP Evik
Kecalka 182 příspěvků 10.08.19 07:49

Hele jak vypada ta stridavka z jeho strany? Opravdu se cely tyden stara a ty mas pohov? Jak to delate s jidlem, energiemi apod.? Plati najem? Pokud ne, tak by mel. Porad se s pravnikem, jestli by neslo vymahat zpetne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 07:51
Zakladatelka
@cecetka píše:
Ano, bohuzel je to i tvuj problem. Vztekanim nic nevyresis. On zrejme nechce bydlet sam, proto stridave bydli se svou soucasnou i s tebou jako ex. Vlastne je o nej porad postarano :mrgreen: Jeho soucasne nevadi, ue ob tyden bydli s tebou? :nevim:Toto jsou uskali stridave pece. Soudy si vubec neuvedomuji, ze to prinasi vice problemu nez uzitku (a to i detem). Pri predstave, ze se jako dite kazdy tyden stehuji, se mi dela zle :nevim:

Jeho soucasnou neznam, ani jsem se s ni nikdy osobne nesetkala. A v planu to tedy nemam. A je mi i jedno, jestli ji to vadi nebo ne. Vadi to me. Prijde mi to od nej sprosty, tak hledam cestu, jak uz mit svuj klid. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 08:17
Zakladatelka
@cecetka píše:
Ano, bohuzel je to i tvuj problem. Vztekanim nic nevyresis. On zrejme nechce bydlet sam, proto stridave bydli se svou soucasnou i s tebou jako ex. Vlastne je o nej porad postarano :mrgreen: Jeho soucasne nevadi, ue ob tyden bydli s tebou? :nevim:Toto jsou uskali stridave pece. Soudy si vubec neuvedomuji, ze to prinasi vice problemu nez uzitku (a to i detem). Pri predstave, ze se jako dite kazdy tyden stehuji, se mi dela zle :nevim:
Jeho soucasnou neznam, ani jsem se s ni nikdy osobne nesetkala. A v planu to tedy nemam. A je mi i jedno, jestli ji to vadi nebo ne. Vadi to me. Prijde mi to od nej sprosty, tak hledam cestu, jak uz mit svuj klid. :(
@MP Evik píše:
Hele jak vypada ta stridavka z jeho strany? Opravdu se cely tyden stara a ty mas pohov? Jak to delate s jidlem, energiemi apod.? Plati najem? Pokud ne, tak by mel. Porad se s pravnikem, jestli by neslo vymahat zpetne…

Kdyz ma mit deti, vetsinu tydne jsou u jeho rodicu, kteri bydli ve stejnem meste jako ja. Je to tak pul na pul 3-4 dny u jeho rodicu a zbytek s nim. Deti za mnou nekdy prijdou na pokec, ale jinak si vse obstarava on. I jidlo. Na inkaso mi prispiva. Najemni smlouvu nechce. Pry jsme se ustne dohodli, ze tam muze zdarma bydlet, aby se mohl starat o deti (tak proc bych asi davala na soud podmet na vystehovani, kdybych ho u sebe chtela :roll: )

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67850 příspěvků 10.08.19 08:39

Ulov pravnika a vycisli mu najem, na ten mas narok, treba ho to postouchne vypadnout, rozhodne nema pravo se ti v baraku roztahovat zadarmo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 08:56

To je skoro jako u nás :D partner se rozvedl, 3 roky jsme spolu a jeho ex žena odmítá odejít z JEHO domu. Pořád tam s ním bydlí, přitom má s bratrem na půl dům o ulici vedle. Nevím jestli je tak blbá nebo co si myslet. Přítel se rozhodl, že dům prodá a bude.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama