Ex přítelkyně, lež, podezření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 13:54
Ex přítelkyně, lež, podezření

Omlouvám se za anonym, ale to si myslím není tak důležité.
Každopádně udělala jsem chybu, vím, že jo a hned řeknu proč.
Podívala jsem se příteli do telefonu. :,(
Ale z jednoho prostého důvodu - měla jsem totiž už delší dobu podezření, že je v kontaktu s ex přítelkyní. Ono by mi ani tak nevadilo, že to je ex přítelkyně, protože jeho jediná nejlepší kamarádka je jeho ex partnerka, každopádně tahle žena s ním není cca rok, něco přes, protože když my jsme se poznali, tak spolu nebyli cca půl roku, takže relativně čerstvá věc, to by i člověk pochopil. Jenže on mi ze začátku všechno ohledně jejich vztahu řekl, aniž bych se na něco ptala, že to byl vztah naprosto v pořádku, ale že měla nějaké problémy, kvůli kterým musí být bez partnera, aby to překonala. Jenže my se s partnerem na začátku vztahu rozešli, on se mnou, protože nebyl schopen se do mě prý zamilovat, že to bylo všechno moc rychlé ( rozchod trval dva dny, hned se ke mně vrátil ).
Tak rozchod OK, to jsme nějak zvládli, jenže já měla celooou dobu tušení, že jsou v kontaktu, ale že mi to prostě nechce říct z důvodu, že by mi to třeba vadilo ( přitom nevadilo, to jsou jeho klasické domněnky ), protože mám už nějaké zkušenosti s ex za sebou.
Každopádně tím, že jsem se nedávno podívala do jeho telefonu, protože si nejsem tímhle vztahem jistá na 100% ( protože za tu dobu přítel ještě nepřišel na to, jestli mě miluje ), tak jsem zjistila, že řešili náš rozchod, tudíž ví všechno, proč jak kdy atd.
A sem tam ho kontaktovala, jenže já to prostě nemůžu unést, protože ji hrozně miloval, rozešli se kvůli ní a dlouho se z toho dostával.
Mě by hlavně zajímalo, proč se pouští někdo do nového vztahu, když z toho minulého ještě není 100% venku. To pak ten druhý člověk trpí jako blázen. Takže jsem se chtěla jen přesvědčit o tom, že mi říká pravdu, no a neříkal, kontaktovala ho před 14 dny, o tom mi neřekl a když jsem se šikovně zeptala, tak to i popřel. Nehledě na to, že na začátku toho našeho vztahu si psali přezdívky typu „sweetie“ a „baby“ a já mám hroznou potřebu mu o tom říct, že to vim, ale zároveň vím, že nemůžu.
Já bych pro něho udělala všechno, ale na druhou stranu mám bolavé zkušenosti i s ex partnerem, kdy byl registrovaný na xy seznamkách, načež teda to mě ze židle zvedlo okamžitě a řekla jsem mu to narovinu, že to vím. Čímž chci říct, že od té doby prostě těm chlapům mám problém věřit no a teď najdu tohle. :(
Nepotřebuju slyšet, že jsem to neměla dělat, to já vim, potrestala jsem se sama, ale co s tim vztahem mám dělat dál, to nevím. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2751 příspěvků 11.05.19 13:57

Je to nějaký zmatený, ale myslím že víš sama nejlíp co dělat. Pustit ho a věnovat energii jinde, kde to má smysl.

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 11.05.19 14:03

První rok a řešit toto je blbě. Na otázku proč si najdi něco o prevoznicich… vy jste spolu rok a nevi zda te miluje mluví za vše. Našla bych si muže pro kterého budu top já

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 11.05.19 14:07

Proste fungujes jen jako prevoznice a pritel to nema s ex doreseny, nejspis ji porad miluje a ty si usetri cas a kopni ho do zadku, pac tady to lepsi nebude. Zbal mu jeho pet svestek a vypakuj ho k expritelkyni a obema se vam ulevi…

Anonymous69
Nováček 6 příspěvků 11.05.19 14:08
@Azeretereza píše:
Je to nějaký zmatený, ale myslím že víš sama nejlíp co dělat. Pustit ho a věnovat energii jinde, kde to má smysl.

Nejhorší je, že mám informaci i od jeho mamči, že když se zamiluje ( což mu trvá extrémně dlouho, stejně jako se odmilovat ), tak by pro tu ženskou udělal první poslední. A já tak nějak furt doufám, že se to obrátí.

Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 11.05.19 14:16
@Anonymous69 píše:
Nejhorší je, že mám informaci i od jeho mamči, že když se zamiluje ( což mu trvá extrémně dlouho, stejně jako se odmilovat ), tak by pro tu ženskou udělal první poslední. A já tak nějak furt doufám, že se to obrátí.

Holka neobráti. Pro něho by jsi už TOP dávno byla. A přesně jak píšeš - když se zamiluje… tebe ma jako náplast a mysli na ex…

Asi jsi nikdy nezazila co to je když muž kvůli tobě ztratí hlavu a ty kvůli němu…

To je jako když ty teď dejme tomu milujes přítele a chce s tebou být tvůj kamarád. Mas ho rada ale nemilujes ho.

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 11.05.19 14:17
@Anonymous69 píše:

Jenze neobrati, tebe bohuzel nemiluje, ma te nejakym zpusobem rad, ale porad miluje ex…

Ms.Ragdoll
Závislačka 3003 příspěvků 11.05.19 14:19

Presne jak pise Hanka, jsi prevoznice. Az se oklepe (ex ho vezme zpatky, nebo potka jinou do ktere se zalaskuje), pujde o dum dal a na tebe si uz nevzpomene.

Jsi s nim nekolik mesicu. Klidne priznava, ze te nemiluje, stihl se s tebou rozejit, a navic je stale v intenzivnim kontaktu se svou ex, kterou miloval a byla to ona, kdo to mezi nimi utnul.

Chapu, ze je to tezky, ale vykasli se na to. Nema to cenu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 14:20
@Lioness34 píše:
Holka neobráti. Pro něho by jsi už TOP dávno byla. A přesně jak píšeš - když se zamiluje… tebe ma jako náplast a mysli na ex…

Asi jsi nikdy nezazila co to je když muž kvůli tobě ztratí hlavu a ty kvůli němu…

To je jako když ty teď dejme tomu milujes přítele a chce s tebou být tvůj kamarád. Mas ho rada ale nemilujes ho.

On mi sám řekl, že to se svou bejvalkou má uzavřené, že chce být se mnou, jinak by se mnou nebyl, což už jsem po tom rozchodu docela stačila pochopit, ujišťoval mě, že mě nemá v plánu nikde podvádět, to jediné bych mu asi věřila a že už si začíná uvědomovat, že mě má víc než rád. Tohle mi řekl nedávno, jenže já jsem zamilovaná od samého začátku, to tak nemá každý, chápu, ale tolik času na to měl, aby pochopil, jestli máme budoucnost nebo ne a já vlastně stále nevím, na čem jsem. Neřekl mi dá se říct za tu dobu nic nového ohledně nás. To já vim, že mě má rad, ale to přece pro vztah nestačí.

Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 11.05.19 14:21
@Anonymní píše:
On mi sám řekl, že to se svou bejvalkou má uzavřené, že chce být se mnou, jinak by se mnou nebyl, což už jsem po tom rozchodu docela stačila pochopit, ujišťoval mě, že mě nemá v plánu nikde podvádět, to jediné bych mu asi věřila a že už si začíná uvědomovat, že mě má víc než rád. Tohle mi řekl nedávno, jenže já jsem zamilovaná od samého začátku, to tak nemá každý, chápu, ale tolik času na to měl, aby pochopil, jestli máme budoucnost nebo ne a já vlastně stále nevím, na čem jsem. Neřekl mi dá se říct za tu dobu nic nového ohledně nás. To já vim, že mě má rad, ale to přece pro vztah nestačí.

On te nemiluje… není a nebyl do tebe nikdy úplně poblazenny a už nebude…

Ms.Ragdoll
Závislačka 3003 příspěvků 11.05.19 14:24

Lasku si nevynutis, nevyprosis, nedava se za zasluhy. Ta bud je, nebo neni.

Ty ho milujes, on tebe bohuzel ne. Jestli to nevezmes plne na vedomi a nepujdes od toho, tak jedina, komu tahle situace ve vysledku ublizi, budes ty. Cim vic to budes oddalovat, tim to bude horsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 14:32
@Ms.Ragdoll píše:
Presne jak pise Hanka, jsi prevoznice. Az se oklepe (ex ho vezme zpatky, nebo potka jinou do ktere se zalaskuje), pujde o dum dal a na tebe si uz nevzpomene.

Jsi s nim nekolik mesicu. Klidne priznava, ze te nemiluje, stihl se s tebou rozejit, a navic je stale v intenzivnim kontaktu se svou ex, kterou miloval a byla to ona, kdo to mezi nimi utnul.

Chapu, ze je to tezky, ale vykasli se na to. Nema to cenu.
:,( :,(
arinecka
Kelišová 6182 příspěvků 11.05.19 14:32

On to s ní vyřešené nemá a řekla bych že ani mít nebude, třeba se pletu ale přijde mi, že on jen čeká až ho ona bude chtít zpět a on půjde. Láska se vynutit nedá, bohužel. On tě má rád, ale láska to není :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 14:33
@arinecka píše:
On to s ní vyřešené nemá a řekla bych že ani mít nebude, třeba se pletu ale přijde mi, že on jen čeká až ho ona bude chtít zpět a on půjde. Láska se vynutit nedá, bohužel. On tě má rád, ale láska to není :?

No jeho ex je za zahraničí, takže jen tak se vidět nemůžou, ale rozumím… :,(

Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 11.05.19 14:37
@Anonymní píše:
No jeho ex je za zahraničí, takže jen tak se vidět nemůžou, ale rozumím… :,(

A ty chceš být neustále ta druhá?? Zkazis život sobě a v závěru pokud se s tebou nerozjede tak i jemu a dětem…

Nechtěj nic na silu. Nemůže se na začátku s tebou chovat a říkat jak te nemiluje - pokud s nim budeš tak to budeš mít stále před očima ze kvůli jiné ženě lhal a nemiloval…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama