Existuje ještě takový typ kočárku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nanoBETA
Kecalka 376 příspěvků 01.10.18 15:41
Existuje ještě takový typ kočárku?

Ahoj,

prosím nevíte někdo, jestli je ještě v prodeji nějaký kočárek, takového typu, který má nafukovací kola stejně daleko od sebe, ale můžou mírně zatáček? Tedy ne menší přední kolečka plně otočná a bízko u sebe, ale pouze natáčecí kolečka. Nemyslím Bebecar nebo Navington, to jsou vysloveně retro kočárky. Ale něco podobného, jako kočárek na přiložené fotce. Díky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21090 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 15:46

Bývalo takové Mutsy, ale teď to na jejich stránkách nevidím.

histep
Závislačka 3659 příspěvků 01.10.18 16:03

Mutsy - tam se ale natáčela zadní náprava, uprostřed kočátku byl kloub.
 https://www.emimino.cz/…vim-1459576/

Přední náprava se natáčela u I'Coo Peak Air, ale už se nevyrábí, jedině bazar.
 https://www.emimino.cz/…cne-1725270/

mooch
Extra třída :D 13745 příspěvků 01.10.18 16:31

Přesně jak píše Histep - tyto dva. Oba dva kvalitní, tak se bazarovych neboj (já mam momentálně v Urbanu páté dítě). Jinak Mutsy měl i polské napodobeniny, ale netuším, jak na tom byly s kvalitou a jestli se ještě vyrabi

mooch
Extra třída :D 13745 příspěvků 01.10.18 16:34

To na fotce je ta Polska napodobenina

Pingvinka
Stálice 67 příspěvků 01.10.18 16:44

@nanoBETA vsimla jsem si na bazarku presne toho co mas na obrazku https://www.emimino.cz/…r-v-1752649/

Criolo
Kecalka 148 příspěvků 01.10.18 16:51

Tak mutsy mam doma a ani zdaleka se tomuhle nepodoba.

histep
Závislačka 3659 příspěvků 01.10.18 17:06

@Criolo Tak Mutsy je výrobce a vyrábí různé modely kočárků.
Ten s otočnou nápravou byl Urban Rider (a není na obrázku).

nanoBETA
Kecalka 376 příspěvků 01.10.18 18:30

Děkuju všem =). Já to nehledám pro sebe, my už máme kočárků dost :D … ale kamarádka shání. Chce něco do terénu a trojkolka jí nevyhovuje. Jenže právě hledají nový - jde o pocit, mít pro první miminko nový kočárek. Tuhle jsme seděly na kafe a probíraly mimo jiné i ty kočárky a já slíbila, že aspoň maličko pomůžu hledat. Takže nějaký, co by se ještě vyráběl nový, neznáte?

hanyketty
Stálice 99 příspěvků 02.10.18 08:37

Taky jsem hledala a nic podobného se zřejmě už nevyrábí. Nakonec jsem šla do Urban Ridera od Mutsy z druhé ruky ale v podstatě neježděný. Občas se dá sehnat ještě v krásném stavu a nakonec někdy je ta kvalita lepší než u teď vyrobených kočárků.

dolow
Nováček 4 příspěvky 02.10.18 08:53

Ahoj, myslím že takový mám. Mám Hartan topline S, prodává se s menšíma předníma kolečkama, ale je možné za 3 tis dokoupit stejně velký kolečka i dopředu. Hartan pak vyrábí i topline x
posílám odkazy: hartan topline x

hartan topline S https://www.obrazky.cz/?…

histep
Závislačka 3659 příspěvků 02.10.18 09:15

@dolow Ani jedno z toho nejsou natáčecí kola - buď jsou pevná, nebo plně otočná (360°).

dolow
Nováček 4 příspěvky 02.10.18 09:18

ta aretace se tam dá ale nastavit, minimálně u topline s

histep
Závislačka 3659 příspěvků 02.10.18 09:23
@dolow píše:
ta aretace se tam dá ale nastavit, minimálně u topline s

Ale to zakladatelka nehledá.

dolow
Nováček 4 příspěvky 02.10.18 09:26
@histep píše:
Ale to zakladatelka nehledá.

tak to se omlouvám, pochopila jsem to blbě… 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >