Reklama

Baby design dotty nebo husky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

geronimo17
Povídálka 49 příspěvků 01.10.18 11:11
baby design dotty nebo husky

Holky, které máte zkušenost s Baby design 2018. Puvodne jsem chtela model Husky, vybrala jsem si jej na internetu. Ale neni u nas nikde k sehnani, tak neni mozne na nej mrknout osobne. Videla jsem nazivo jen Dotty. Mají krome vzhledu a vybavy nejake odlisnosti?

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7074 příspěvků 36 inzerátů 02.10.18 16:51

@geronimo17 ahoj, snad se nekdo ozve, zatim muzes mrknout na recenze https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >