Reklama

Existuje kočárek do batohu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janovky
Nováček 7 příspěvků 21.04.09 21:23
Existuje kočárek do batohu?

Dobrý den!
Zkušené mamky, prosím, nevíte o nějakém lehoučkém kočárku-utíkáčku, který by se dal složit do batohu, hodit na záda a jít? Malá (21měsíců) mi už hodně ujde, ale když jdeme na delší výlet, bolí jí už potom nožičky a potřebovala bych něco co na cestě rozložím a můžu jí po:,–(it a vézt, potom zas složit, hodit na záda a jít. Víte o něčem takovém? Zatím mám favority tři, ale ani jeden to nesplňuje mé požadavky s tím batohem, a to:
Quinny Zapp-který se skládá do tašky-ten ale není zrovna nejlehčí
Bébé confort Vit-který má pouze popruh na přenášení, ale zase je hodně lehoučký,něco přes 4 kg
Youpa-la Quick Smart - taktéž přenosná taška, váha 5 kg

Díky za případné tipy…Radka a Sofinka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.09 23:00

A krosnicka by se vam nelibila? My jsme ji uzili moc a moc. Babeta

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 21.04.09 23:06

Vím, že v tomhle jako nepřítel kočárků nejsem objektivní, ale skladné ergonomické nosítko by byla určitě mnohem menší drbačka a námaha.

Janovky
Nováček 7 příspěvků 22.04.09 00:04

Díky za tipy, ale v krosně jsem jí nesla jednou, měla o 2 kg méně než teď a námaha to tedy byla..nejspíš je to o zvyku. Ale asi to co bych chtěla opravdu neexistuje, takže buď bude muset víc ťapat, nebo budem všude jezdit autem. Díky za Vaše názory, cením si jich.

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 22.04.09 00:12

Taky bych byla pro ergonomické nosítko - jste s dítětem tělo na tělo, čili těžiště úplně jinak než v krosně, a je to výrazný rozdíl při nesení, mnohem méně se sedřeš. Váží něco přes půl kila.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 22.04.09 00:16

Krosna a nosítko jsou dvě naprosto rozdílné věci. Na krosnu bych neměla.
Tu třebas fotky nejen naše.
Jestli ale chodíte po rovném a nechceš ji nosit z principu, tak bys mohla zkusit odrážedlo, ne? S tím se děcka dostanou daleko (až nepěkně).

Ha, tak pozdě (Maxikovic fotky jsou tam tež :lol: ).

Janovky
Nováček 7 příspěvků 22.04.09 07:06

Odrážedlo máme klasické enduro a malá na něm neumí..navíc jí to nebaví, ujede krokem 10 metrů a cpe mi ho, abych ho nesla…takže v tom bohužel řešení nevidím :roll: Mám zkušenost jak s krosnou,tak s tím nosítkem, když koukám na fotky. Krosna je vlastně s tou konstrukcí, že, kdežto nosítko je jen látkové…V krosně jsem jí nesla do lesa na houby, to byla ještě malinká…v tom nosítku na zádech jsem jí nesla jednou do města na nákupy…naštěstí jsem měla v plánu koupit kočárek, proto jela v nosítku a ne v kočárku…a byla jsem ráda, že jsem jí z těch zad sundala..Asi je to o zvyku, když to dítě nosíte od malinka, pravidelně, tak jste na to vytrénované..mě bolela záda ještě týden. Ale na jednu stranu Vám to závidím, je to s tím nosítkem určitě jednodušší…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.09 07:45

Ahoj, o kočárcích toho vím, myslím si, hodně, ale o skladném jsem ještě nic neslyšela. Nám se osvědčilo taky odrážedlo, malá se narodila, když starší bylo 20měsíců a od té doby na něm byla bohužel pořád.
Pokud trváš na kočárku, množná bych uvažovala nad úplně obyčejnýma golfkama… jen látková nevystužená sedačka bez stříšky, košíku, prostě jen sedátko, nepolohovací… stojí kolem 600,– kč např. v Globusu, Hypernově apod. nebo se dají kolem 1000,– najít na netu. Určitě jsou lehké a podle mýho nejskladnější tím, že nemají ve výbavě nic a určitě je odnosíš snáž než cokoliv jinýho.
Pak dej vědět, jak si to vyřešila.
Radka , 2 děti

Janovky
Nováček 7 příspěvků 22.04.09 08:04

Radu, díky za názor. Golfek je spousta, to vím..ale mě jde o to, že nepotřebuju už malou vozit pořád, ona hodně ujde, a chtěla jsem něco, co si hodím na záda a až jí začnou bolet nožičky, tak to prostě vybalím a pojede. Nechci busama a vlakama tahat kočár za každou cenu, proto jsem chtěla něco malinkýho, ale asi jsem příliš idealistická..

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 22.04.09 09:15

Janovky - z čistě výzkumných důvodů by mě zajímalo, co to bylo přesně za nosítko.

Odrážedlo - no jo no, oni třeba pořád stojí na místě a pak se zas šíleně rozjezdí. Na tohle hodně pomáhá potkat jiné takto mobilní dítě :lol: . Ale je to fakt, znám to, když jsem s břichem smýkala nákupní tašku, dítě i motorku.

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 22.04.09 09:19

Problém s odrážedlem kamarádka vyřešila vodítkem na psa. Prostě malou za sebou táhla… Asi bych zkusila tříkolku s vodící tyčí…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.09 09:21

Janovky… já vím, že si se chtěla vyvarovat kočárku… právě proto mě napadlo tohle řešení, protože to složíš do deštníku a určotě do batohu narveš… sice ti budou na dýlku koukat, ale to už bys přežila, né? :D
 Radka

Janovky
Nováček 7 příspěvků 22.04.09 09:40

Tulenice: já nechci tahat kočárek,tak si přece nepořídím tříkolku s vodicí tyčí…nic proti, ale asi jsi mě nepochopila, chci to na cestování :wink:

Janovky
Nováček 7 příspěvků 22.04.09 09:41

anonymní: myslíš že je to až tak malý, že se to narve do batohu? Tak to se po tom mrknu :wink:

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 22.04.09 09:51

My koupili golfky neonato matteo, váží 4,3 kg a mají tašku, kterou si můžeš hodit přes rameno (nebo samotný golfky) na popruhu.
Baťoh to teda není. A jestli se něco takovýho dělá, jaktože o tom nevím 8O :lol:
A my je teda skoro neužili, protože malej už pak chtěl běhat, v krosně být nechtěl, v nosítku taky ne, takže jsme pak jezdili převážně endurem a pěšky a když nešel, tak jsem ho poponášela (i pár dní před porodem :roll: )

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >