Jak vyčistit kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.04.09 12:13
Jak vyčistit kočárek?

Ahoj lidičky, mám prosbičku, poradíte mi jak vyčistit ty části potahu na kočárku, které jsou nesnímatelné?
Budu Vám zauzlována :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 17.04.09 12:21

Kartáček, voda, mýdlo?

Martina

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 17.04.09 14:23

Narychlo a na sucho pěnový čistič na čalounění do auta.
Na čisto voda, mýdlo, drhnout, polévat vodou a sušit na slunci za větru.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.04.09 14:27

nu mýdlo jsem si taky říkala, ale nějak si nedokážu představit, že se to pořádně vymyje, aby tam mýdlo nezůstalo a nebyly fleky.
Nevím jak to polívat, to bych musela mýt venku, před barákem na chodníku…to by na mě asi všichni koukali jak na cvoka :lol:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 17.04.09 14:50

Náš kočárek (trojkombinace) nemá nesnímatelné části, takže do pračky…
On teda golfáč se tvářil, že ten potah nejde sundat, ale šroubovák doma máme, (rozšroubovala jsem i boudičku, jen je potřeba si zapamatovat, nebo zapsat jak to patří z5) takže nebyl problém a kočárek byl pak jako nový…

kiera
Kecalka 253 příspěvků 17.04.09 14:55

Ahojky, já svůj nepratelný, černý Casualplay čistila mokrou utěrkou z mikrovlakna (švédská utěrka), není potřeba žádná chemie, ani chloupky nepouští.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.04.09 15:00

Nu ono to právě ten jeden kus jde sundat jen z části a pak je to na několika místech přišroubované a já nemám odvahu to odšroubovat, že si to nezamapatuju :lol: :oops:
Tak nejprve vyzkouším tu švédskou utěrku bude asi šetrnější než kartáček a pokud nepůjde, tak se chopím šroubováku a nakreslím sí plánek pro zpětnou instalaci :lol:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.04.09 19:51

Tak jsem skončila u šroubováku, je to komplet vyprané a už skoro suché, plánek jsem si nekreslila bo jsem líná a tak doufám, že to pak dám dokupy bezproblémů. :)

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 17.04.09 21:13

No tak vidíš, tak zítra písni jak si to dala do kopy. Jsme to ale ženský šikovný co :lol: :lol:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 17.04.09 21:18

Já jsem nedávno polila stříšku kafem a vyčistila jsem to téměř okamžitě vlhkými ubrousky v kombinaci s papírovými kapesníčky. To používám skoro na všechno - vlhké ubrousku z toho nejhoršího a pak to „suším“ papírovým kapesníkem (nasávám to vlhké, aby nezůstaly fleky). Takhle čistím i čalouněnou sedačku v obýváku - třeba od jogurtu :)

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 17.04.09 23:05

vlhké ubrousky =spása každé matky :lol: :lol: :lol:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 18.04.09 12:46

HURAAAAA HOTOVO!!!
Vše na svém místě jak má být 8)

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 18.04.09 16:38

Výborně a dle věku dítka a nadcházející sezóny, můžeš po prázdninách nanovo… :wink: Teda pokud to nebyl hlubokej, kterej schováváte pro mimi.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 18.04.09 22:45

Jo to jsem si taky říkala. Je to sporťák a bude ho používat jen dočasu, než bude další mimi, protože dva kočáry určitě nebudu vozit :lol:
Ale už vím jak na to, tak to nebude problém :wink:

eva5511
Kecalka 460 příspěvků 30.05.09 22:01

já čistím, gelem Ariel a horkou vodou, vydrhnu kartáčem a fleky nikdy nezůstaly

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >