Kocarek Buga boo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 09.04.09 12:42
Kocarek Buga boo

Ahojte maminy,chci se zeptat mate uz skuset s vyprani Buga boo kocaru.Mame vse v oranzove barve mam strach, ze kdyz to vyperu strati to barvu.Je sice v navodu,ze se to da prat,ale zeptam se mamin,ktere uz maji nejakou zkusenost.Moc dekuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nat77
Kecalka 461 příspěvků 20.04.09 23:06

máme taky oranžovou, prala jsem a dobrý. Na 30 stupňů. Spíš mám už ale lehce šislou boudičku od slunce… :-/, tak ale to je bohužel asi normální…

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 21.04.09 09:37

Moc děkuji :lol: Jak dlouho máte kočárek že mu takhle sluníčko ublížilo? Já tam chsi malou držet jen do 2,5 let páč chceme další,myslíš že to vydrží?

nat77
Kecalka 461 příspěvků 21.04.09 12:53

Kočár jsem kupovala v listopadu 2007, mám na něj i náhradní stříšku, přesto je ta oranžová lehce šislá, ale není to samozřejmě žádná tragédie :-)

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 21.04.09 19:22

a mate i destnik? mame si ho poridit? kocarek je muj vysneny,mame ho z ameriky prece jen byl levnejsi :) ale destnicek tam nebyl.

nat77
Kecalka 461 příspěvků 21.04.09 20:08

Taky jsem si ho původně chtěla pořídit z USA, ale pak bych nemohla reklamovat, kdyby se něco stalo, tak jsem to nechala tak. Deštník máme, ale ne originál, takový tmavěmodrý univerzál ještě z kočárku po synovi.

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 22.04.09 10:23

Super moc děkuji.Takže jsi spokojena? Já na něj nedam dopusti,samozřejmě i on ma male chybky,ale jinak je nej,nej.Jdu juknout na destniky.Mockrát děkuji.

nat77
Kecalka 461 příspěvků 22.04.09 10:59

Jsem maximálně spokojená, je lehoučký, vleze se skvěle do auta a je krásný :-)

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 22.04.09 12:16

no jasne ze je uzasny.Divala si se na mimibazar? pani tam sije na buga boo kocarky.Jsou tam moc pekne vzory.Vejdes se do ctyr tisic.Tak nejakna tom uvayujeme,zjistime kolik stoji original a podle toho bycho to zvazovali :wink:

nat77
Kecalka 461 příspěvků 22.04.09 12:47

Vím o ní, mám od ní právě ušitou náhradní boudičku, potah přes hlubokou korbu a polstr do sporťáku :-)

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 22.04.09 12:50

A dobry? No tak to je super.Jak jste si vybrali barvu dala ti pani nejak bybrat? maji i jednobarevne?

nat77
Kecalka 461 příspěvků 22.04.09 13:32

Já jsem si vybrala sama a látku jsem jí poslala, dej email, pošlu ti, jak to vypadá :-)

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 22.04.09 15:56

bartonovasimo­na.seznam.cz dik moc.jsem zvedava.

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 22.04.09 19:21

Tak ten je moc pěkný :) Nechala sis jen vršek? No a v té stejné barvě i sporták? Jsem z toho nadšená :P Mužu se ještě zeptat kde si sehnala tu látku? At vím kde mam shánět.

nat77
Kecalka 461 příspěvků 22.04.09 19:58

Nechala jsem si ušít tři věci - stříšku, potah na korbičku a vložku do sporťáku pod záda. Látka je z IKEA, plus si musíš pořídit látku, co bude vespod, já jí měla také z IKEA - zelenou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >