Golfky, nebo sporťák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 14.04.09 15:35
golfky nebo sportak

poradte potrebuji lehkej kocarek do 8kg max.cena do 5tisic.Sportak nebo golfky.Mel by mit polohovaci zada uplne dolu.At je vhodny od pul roku.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 14.04.09 16:34

Ahoj.Já mám golfky Chicco Multiway..Zádíčka se dají úplně položit a jsou lehký a cenově taky jdou…já si je nemůžu vynachválit. :)

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 14.04.09 17:40

Tak ten se mi tedy dost líbí, škoda, že nemá spojenou rokujeť, hned bych do něho šla, ale s dvěma dětma přece jen potřebuju řídit kočár jen jednou rukou…

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 14.04.09 22:44

To mě taky zajímá, jsem ve fázi výběru. Zatím mě zaujaly Baby Design Sprint nebo Baby Design Tiny. Nemá s nimi někdo zkušenosti?

Martina

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 14.04.09 23:20

Chicco multiway nejde polohovat „úplně“ do lehu. jde do slušného lehu, ale není to rovina. ale za tu cenu to je dobrej kočár, měla jsem ho. jen syn byl jiného názoru - prý je lepší spát v sebě v zappovi :)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.09 05:18

Ahojky, se spojenou rukojetí jsem měla Neonato Piuma, stejné jsou i Cam Portofino, jdou do lehu, mají veliký koš, jednoduše skladné a lehké. Jsou i s nánožníkem. jen nemají polohování nožiček, což mi u starší dcery nevadilo, kupovali jsme je v jejích 18m, ale když do nich šla malá, 8měsíční dcera, tak mi to vadilo a tak jsme koupili nové golfky… Espiro Magic 3 a ty jsou taky bezvadné… viz. jiná diskuze v sekci golfky, nebo Babypoint Mark. Ty nemají spojenou rukojet, ale mají spojovací tyčku mezi těma kozíma rohama a dá se uřídit i jednou rukou.
Dobře vyberte, radka, 2 děti

Taz
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 15.04.09 13:35
Zubr píše:
To mě taky zajímá, jsem ve fázi výběru. Zatím mě zaujaly Baby Design Sprint nebo Baby Design Tiny. Nemá s nimi někdo zkušenosti?Martina

Ahoj, my mábe BD Sprint a naprostá spokojenost: lehký, skladný, spojená rukojeť, velký košík, možnost zaaretovat kolečka, má větší kolečka, tak i nějaký ten horší terén se dá zmáknout..... Jen není odpružený… Ale v téhle cenové kategorii myslím výbornej… Kdyby tě zajímalo něco konkrétního, písni… :wink:

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 15.04.09 21:09

Taz, díky. Jde napolohovat do úplného lehu?

Martina

Taz
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 15.04.09 21:15
Zubr píše:
Taz, díky. Jde napolohovat do úplného lehu?Martina

Ted ti nevím, musela bych se podívat… Ale určitě jde téměř do úplnýho lehu! Jen nevím, jestli je to jakoby úplně vodorovně..... Ale pokud ne, tak je to jen nepatrně zvednutý, max o pár stupňů..... Jestli mi rozumíš… Zítra ti kdyžtak písnu, až to prozkoumám… :wink:

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 16.04.09 13:44

Díky, to mě zajímá. Mám strach, že když bude trošku zvednutý, tak bude usínat ještě déle nebo neusne vůbec. A potřebuju, aby v kočárku ještě spával.

Martina

Taz
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 16.04.09 20:05

Tak je to lehce zvednuté, ale jen minimálně, odhadem 15 stupňů. Ale nejsem dobrej odhadce…Malej usíná v poho… Zajdi do nějakého obchodu a podívej se, ale myslím, že to je tak nepatrné, že by to vadit mimču nemuselo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 21:18

Zdravím! :hug:
Máme 6M syna a už přemýšlíme jaký další kočárek. Máme jako hluboký Roana Maritu, chtěla jsem klasický hluboký, ale sporťák se mi nelíbí. Teď ale nevíme, jestli koupit nějaký jiný sporťák nebo golfky. Sporťák se mi líbí X-lander XA a golfky Chicco Multiway.
Hodně jsem četla, že sporťáky jsou lepší, líp ovladatelný, ale zase golfky skladnější.

Poraďte :*

Tina007
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 18.11.12 21:27

My koupili z druhé ruky sporťák a k tomu nové golfky. Ve sporťáku malý jezdil asi od 7mi měsíců a plánuju ho ještě nějakou dobu mít, hlavně teda v zimě ve sněhu jsou golfky docela na houby. Golfáč jsme pořídili, když měl malý rok, původně hlavně na cestování. Na jaře ale počítám, že vytáhneme už častěji golfáč, malý bude chtít asi víc lítat a kočár ho nebude tak bavit :-).

Tina007
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 18.11.12 21:31

Ještě bych dodala, že pokud má tvoje mimčo teprve půl roku, volila bych rozhodně ještě sporťák. Má lépe vyztužená záda, bude mu v něm v zimě tepleji a pohodlněji a tobě se s ním bude přes zimu lépe jezdit.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 18.11.12 21:39

Tak já bych asi nevolila ani jeden z těch vybraných.
zda sporťák nebo golfky, to je jiná otázka. nesmírně záleží na tom, kam s kočárkem vyjíždíte, zda jezdíte mhd, autem, apod.
existují i kočárky, které jsou něco mezi..

obecně je to tak, že se do nějakých těch 18m, nebo dokud dítě nezačne více chodit, podle ročního období, používá sporťák a golfky jsou jen na cestování. a poté se již více využívají golfky. ale i tak to záleží na životním stylu..

chicco jsem měla a opravdu, je to prostě levný kočár, za tu cenu super výbava, ale taky kvalita odpovídá ceně. a navíc váží skoro 10kg (podle údajů dtestu!!)
Xlander je poměrně těžký a není až tak odpružený

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >