Exmanžel se oženil

Anonymní
20.8.21 09:29

Exmanžel se oženil

Zdravím. Mela jsem kamaráda přes Facebook, když jsme se poznali-po pár hodinách mi napsal (že se do mě zamiloval o 5m. pozdeji napsal Omyl) nechala to být. Za pár dní měl být Silvestr-nemela jsem skym tak jsem ho na něj pozvala ke kámošce. Za 2 dny jsme spolu začali chodit.Po měsíci mě požádal o ruku a po 4mesicich jsme se brali.Byla to chyba.Mela jsem ho ráda jako kamaráda, bohužel, jsem zjistila po 1mes. Prestehovala jsem se sním do podnájmu k jeho kamarádi (úplně do jiného města) svedl mě a byl úžasný. Meli jsme spolu Poměr-mesic. On to ukončil-zamolovali jsme se do sebe ale nechtěl mi rozbít manželství..O rok později jsme se přestěhovali do Mého rod.mesta.Byla jsem ráda. Aby byli penize na víc.. Začala jsem dělat Brigádu. Poznala jsem při ní může se kterým jsem se začala kamarádit-sedli jsme si ve všem (výlety, zábava atd.)o půl roku pozdeji jsme začali spolu chodit, zamilovali jsme se do sebe, a nechtěla být bez nej. Manželovi řekla že je konec.Bral to vážně špatně! No raději jsem ji předělala i Šichty v práci, abychom se nepotkávají. Uhajila jsem toho o proti všem. Mame s polu 2 krásné děti a pár týdnů před Svatbou.Ale viděla jsem omylem Ex na fotce jak se nedávno oženil a málem jsem Vybouchla! Proč? Jsem ráda že mám rodinku jakou mám :nevim: Nechápu. Nechtela bych se k němu vrátit. Ani nevím proč sním ta holka (pěkná) žije. A jsem ráda se svojim chlapem..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27072
20.8.21 09:32

Žárlíš :nevim: že to stihl dřív než ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10410
20.8.21 09:35
@pikola píše: Žárlíš :nevim: že to stihl dřív než ty

Tys vážně pochopila o čem je řeč? To jsi dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
20.8.21 09:36

Tys behem pul roku stihla poznat chlapa, zasnoubit se, vzit se, sestehovat, odmilovat se, premilovat se, podvest ho a znovu se odstehovat? 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
20.8.21 09:38

predbehla jsi me, presne moje odpoved. Byl rychlejsi a madam se nemuze srovnat s tim, ze je stastny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
20.8.21 09:39

To snad píše nějaký robot :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10801
20.8.21 09:39
@Anonymní píše:
Zdravím. Mela jsem kamaráda přes Facebook, když jsme se poznali-po pár hodinách mi napsal (že se do mě zamiloval o 5m. pozdeji napsal Omyl) nechala to být. Za pár dní měl být Silvestr-nemela jsem skym tak jsem ho na něj pozvala ke kámošce. Za 2 dny jsme spolu začali chodit.Po měsíci mě požádal o ruku a po 4mesicich jsme se brali.Byla to chyba.Mela jsem ho ráda jako kamaráda, bohužel, jsem zjistila po 1mes. Prestehovala jsem se sním do podnájmu k jeho kamarádi (úplně do jiného města) svedl mě a byl úžasný. Meli jsme spolu Poměr-mesic. On to ukončil-zamolovali jsme se do sebe ale nechtěl mi rozbít manželství..O rok později jsme se přestěhovali do Mého rod.mesta.Byla jsem ráda. Aby byli penize na víc.. Začala jsem dělat Brigádu. Poznala jsem při ní může se kterým jsem se začala kamarádit-sedli jsme si ve všem (výlety, zábava atd.)o půl roku pozdeji jsme začali spolu chodit, zamilovali jsme se do sebe, a nechtěla být bez nej. Manželovi řekla že je konec.Bral to vážně špatně! No raději jsem ji předělala i Šichty v práci, abychom se nepotkávají. Uhajila jsem toho o proti všem. Mame s polu 2 krásné děti a pár týdnů před Svatbou.Ale viděla jsem omylem Ex na fotce jak se nedávno oženil a málem jsem Vybouchla! Proč? Jsem ráda že mám rodinku jakou mám :nevim: Nechápu. Nechtela bych se k němu vrátit. Ani nevím proč sním ta holka (pěkná) žije. A jsem ráda se svojim chlapem..

Jako, že zarlis že si ex dovolil žít svůj život bez tebe a ma navíc pěknou ženu? Ty budeš asi trošku jednodušší že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
20.8.21 09:40

Těch chyb v tom textu.. :zed:
Nechápu, proč řešíš, že se ex oženil, když Ty sama jsi ve vztahu :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
20.8.21 09:41

Takže těch kamarádů bylo několik?
No taaak, vždyť se to nedá číst… Opravdu chápu překlepy, chybu ve slově, prostě to, co je norma u každého delšího psaní, atd… Ale nemohly by ty věty obsahovat aspoň všechny slova, co obsahovat mají? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
20.8.21 09:43
@Villanelle píše:
Tys behem pul roku stihla poznat chlapa, zasnoubit se, vzit se, sestehovat, odmilovat se, premilovat se, podvest ho a znovu se odstehovat? 8o :lol:

A mít dvě děti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14066
20.8.21 09:43

Pockej, ty mas 2 deti s nekym uplne jinym a vadi Ti, ze se ex ozenil? No ty kokso, asi bych vyhledala pomoc psychologa. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101591
20.8.21 09:44

Ty své štěstí máš, píšeš žes ho uhájila, tak jemu přej to jeho štěstí taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37280
20.8.21 09:45

Tys to pochopila? A mohla bys to nějak stručně přeložit? Já nějak nemluvit řeč jejího kmene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
20.8.21 09:48
@inkakřivák píše:
Tys to pochopila? A mohla bys to nějak stručně přeložit? Já nějak nemluvit řeč jejího kmene.

No musela jsem to přečíst dvakrát 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37280
20.8.21 09:51

@pikola Na to nemám sílu a odvahu. Už tak mi krvaceji oči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat