Nechápu chování expřítelkyně

Anonymní
19.8.21 13:39

Nechápu chování expřítelkyně

Moje ex si po rozchodu se mnou nasla po 2 mesicich noveho pritele. 14 mesicu po rozchodu mi zacala psat jak se mam, ze si na me vzpomene vzdycky, kdyz projizdi moji ulici, ze jsem specialni, jiny nez ostatni. Proste me vychvalovala do nebes i kdyz je stale s tim stejnym klukem. Nasledovala otazka, jestli nekoho mam.
Odpovedel jsem, ze ano a ze uz ani nebydlim v tom dome kolem ktereho projizdi. Ona byla uplne prekvapena a bombardovala me milionem zprav at pritelkyni ukazu, jak se jmenuje, co je zac a kde jako bydlim.Ja jsem na to odmital odpovidat a napsal jsem ji, ze me jeji pritel taky nezajima a ze jestli se chce bavit, tak do toho nebudeme zatahovat nase partnery. Souhlasila, bavili jsme se o normalnich vecech a prisla rec na skolu. Ja jsem z nas dvou sprt, ona vzdycky na skolu kaslala. Proto me neprekvapilo, ze se me zeptala, jestli ji nepomuzu s jednim predmetem, ze ktereho bude maturovat.
Rekl jsem, ze urcite, ze mi to nedela problem. Uprimne jsem mel i radost, ze chce neco delat, aby tu maturitu udelala.
Po par dnech jsem mel zrovna cas, tak jsem ji napsal, co ta skola, jestli s tim chce teda pomoci. Ona mi odpovedela, ze to neni dobry nápad, ze co by na to rekl jeji pritel a ze moje pritelkyne by taky nadsena nebyla.
Pak zase nekolik dni nic a pak odpovedela na fotku, kterou jsem sdilel na instagramu do stories “jeste, ze jsem te nepotkala, byla jsem tam s pritelem”.
A nasledne nezapomnela zminit, ze za par hodin jede s pritelem do Chorvatska (i kdyz jsem se na to vubec neptal)
3 dny zpatky jsem ji napsal neco o nasem spolecnem kamaradovi a ona si to ani nezobrazila

Ja jsem tohle opravdu nepochopil. Proc mi vubec psala jak jsem skvely a chce se kamaradit, kdyz se potom uplne distancuje?
(Jen dodam, ze bych na ni nic nezkousel a ona to moc dobre vi) Ja ji ani pred nasim vztahem nechtel a to ona iniciovala prakticky vsechno. Takze to, ze by se bala, ze po ni vystartuju neni ten duvod, proc najednou vycouvava.
Napada Vas neco, proc se takhle chova?
Ma vubec cenu se s ni snazit udrzovat nejaky kamaradsky vztah?
Jsem velky introvert a nepustim si k sobe jentak nekoho. Od ni jsem se za ten rok odprostil, ale ona se mi znovu vetrela do prizne a nasledne zase utika a ja si pripadam jak nejaka rohozka.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14651
19.8.21 13:42

Asi uplne neres co proc a jak, proste to sni nema budoucnost, tak se nestykejte.
Leda bys ji chtel jako kamosku, ale to nevim, co by ti prinaselo, asi nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
19.8.21 13:44

Jo, je zhrzena, že za ni nedolejzas a nechceš ji zpět, navic ještě žárlí na tvoji novou přítelkyni.. :palec: Od te obloukem, na doučování se vyprdni, ať se snaží její nový…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14159
19.8.21 13:46

Příjde mi to jako „Já Tě nechci, ale hlavně ať Tě nemá jiná“..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5937
19.8.21 13:51

A já zase nechápu tebe. Píšeš, že jsi velký extrovert a bla bla, jak jsi ji vlastně ani nechtěl a pak ti to celé vrtá hlavou. Pokud máš svůj vztah, ve kterém jsi spokojený, tak ex jakožto extrovert neřeš. Ano, poplácala tvé ego a vlastně ti sdělila, že její současný vztah asi za moc nestojí. Nechápu, co na tom nechápeš. Jsem šťastná, že za dob mého mladí neexistovali sociální sítě, protože stačí jediná fotka a nevíte co se sebou. Používej rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 13:54

@Lucie_Sx no ja jsem s ni chtel vychazet na nejake kamaradske urovni.. my jsme se drive bavili a byli jsme fakt skvely partaci, byla neco jako muj nejlepsi kamos, ale ona do toho zacala tahat city a kdyz jsem se s ni rozesel, tak si nasla noveho pritele a se mnou se bavit odmitla, uplne me odstrihla
tak jsem si myslel, ze kdyz ma uz takovou dobu vztah, tak se budeme moct zase bavit normalne, jeste, kdyz to ona kontaktovala me

• Citovat
  • Nahlásit
17759
19.8.21 13:54

Manipulátorská a nestabilní krás/va, vyhejbej se jí a gratuluj si, že jí máš z krku

P. S. částečně beru zpět…asi je zamilovaná, tak jí to neztěžuj a utni veškerý kontakt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
19.8.21 14:14

Asi to myslela dobře a chtěla se s tebou kamarádit, ale zjistila, že k tobě má pořád city. To by vysvětlovalo, proč se od toho distancuje. Nebo se bojí, že jí přítel přijde na to, že se spolu bavíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 14:15

@lklk on vi, kdo jsem, protoze o me pred nim mluvila, takze se k ty druhy variante priklanim

• Citovat
  • Nahlásit
19500
19.8.21 14:16

Je překvapená a zhrzelá, že se máš i bez ní skvěle a dokonce máš přítelkyni :mrgreen: Vyprdni se na ní, i to doučko je celkem nevhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
19.8.21 14:23

Ahoj, tak ex bych teda nedoučovala. Chudák tvoje současná přítelkyně.
Chování ex je hodně za hranou a utla bych s ní veškerý kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17880
19.8.21 14:26

No ty chceš být kamarád, ona tě chce mít jako zálohu, popřípadě si něco dokázat. Ale na to co chceš ty a jaké jsou tvoje potřeby kašle.

To fakt není vyrovnaný vztah. Fakt jí na to nenaskakuj. Jedinné k čemu to povede je, že si zničíš to, co teď máš.

Za to ti ta manipulující ex ( to je to, co s tebou dělá) fakt nestojí.

A ne, hlavně za ní nechoď domů ji „doučovat“.

Zkus si to co si sem napsal přečíst tak, že to píše tvoje současná přítelkyně o svém ex.

A teda to nejrozumnější co můžeš udělat ji zablokovat, protože jakmile se začneš chovat nejrozumněji v současné situaci, tedy jasně ji odmítat, nejspíš spustí virvál, aby nad tebou neztratila kontrolu.

A jemné náznaky bude ignorovat.
chtěl by si aby s ním udržovala kontakt, aby za ním chodila ho doučovat?

Příspěvek upraven 19.08.21 v 14:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
19.8.21 14:27
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx no ja jsem s ni chtel vychazet na nejake kamaradske urovni.. my jsme se drive bavili a byli jsme fakt skvely partaci, byla neco jako muj nejlepsi kamos, ale ona do toho zacala tahat city a kdyz jsem se s ni rozesel, tak si nasla noveho pritele a se mnou se bavit odmitla, uplne me odstrihla
tak jsem si myslel, ze kdyz ma uz takovou dobu vztah, tak se budeme moct zase bavit normalne, jeste, kdyz to ona kontaktovala me [/citac

Promiň, ale s tímhle myšlením jsi úplně mimo mísu. :lol: :lol:

Příspěvek upraven 19.08.21 v 14:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
19.8.21 14:28

Tvůj závěr je úplně špatný a hodně z cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
19.8.21 14:30

Prostě žárlí a nemůže překousnout, že i ty někoho máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat