Extrémní strach o zdraví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marta009
Povídálka 45 příspěvků 01.02.18 15:04
extremni strach o zdravi

Ahoj. rada bych sdilela svoje pocity… vzdy jsem byla cita, ale po porodu se to zhorsilo. mam obavy o sve i prckovo zdravi, uz magorim :) pozoruju se, hlidam se atp. vysvetluju si to tim pocitem zodpovednosti a zamilovanosti do prtouse…mate to taky nekdo podobne?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2631 příspěvků 01.02.18 15:10

Pokud tě to nějak omezuje v běžném životě, tak už je to patologie a mělo by se to řešit s psychologem.
Já měla takové nepěkné stavy v šestinedělí s prvním, úzkosti, představy, co by se mohlo stát… Naštěstí to po šestinedělí odešlo. Do teď to občas mívám, pokud dojde na velký stres, ale dokážu se ovládat a ignoruju to.

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 01.02.18 15:12

Taky mám, spouštěčem byl předmaturitní stres, takže už s tím žiju 12 let. Ale dokážu to ovládnout, někdy teda.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 01.02.18 15:13

Ahoj :mavam: Já to mám teda naopak. Co mám děti, tak na sebe úplně kašlu. Občas mám strach o své zdraví, protože si opravdu dennodenně zahrávám, ale asi dokud se něco nestane, nezměním to. Ikdyž mě to štve. Ale ohledně děti. Všichni mi říkají, že jsem jak slepičí máma :lol: O děti mám velký strach. Když se učili chodit, nonstop jsem jim stála za zadkem, aby se někde neťukli. Na hřištích stojím vždy max. metr od nich. Mám neustálou potřebu se jim věnovat, ikdyž zrovna nepotřebují a hrají si sami. A to je starší už skoro 3 leťák. :lol:

Marta009
Povídálka 45 příspěvků 01.02.18 15:16

Je to jasna patologie u me, o tom zadna. racionalne jsou ty strachy blbost, ale jista uzkost vevnitr je… snazim se to ovladat-nekdy to jde, jindy to je otravny dost

Marta009
Povídálka 45 příspěvků 01.02.18 15:17

Karleon a resis to nejak?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 01.02.18 15:20

Jediné čeho se bojim je, ze se mi neco stane a kluci tu budou sami než prijde manžel pozdě večer. Ze budou mít hlad, budou vydeseni, plakat, mladší v mokré pleně. Což je sice možné, ale taky trochu blbost, protože jídla je tu mraky, vodu si umí vzít sami a bylo by to je par hodin.

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 01.02.18 15:25
@Marta009 píše:
Karleon a resis to nejak?

Byla jsem s tím u kinezioložky, našly jsme příčinu. Vím, čím to je, vím, jak na to. Ale ještě to není úplně ono.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.18 08:16

Ahoj, mam to stejne.po druhem porodu bylo vse ok, pak prestala poo spat, ja pres den nevypnu, takze jedu az do vecera a zase se to rozjelo :-(.holky jak to kocirujete? Ja dochazim k psychiatrovi, jenze leky brat nechci, hned prvni mi nesedly a uz se bojim vzit dalsi.jsem ted objednana k psychologovi, tak cekam.ted jsem zrovna v te horsi fazi. :,( Mam o sebe silenej strach, co holky atd.,tata nam dojizdi az na vikendy, takze tim se to u me umocnuje. Porad sedim u obvodni a u kazdeho pichnutim panikarim.snad pomuze psycholog ty stavy zvladat.

Marta009
Povídálka 45 příspěvků 06.06.18 08:23

Jako bys popisovala mě… nechceš si napsat? zavolat soukromě? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.18 08:53

Mam taky :hug: :? Uz rok cca..desny obcas..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.18 08:54

Nebo skupinu muzem udelat..

Marta009
Povídálka 45 příspěvků 06.06.18 08:56

Přesně, jak na houpačce. strašný scénáře mě napadaj a pak se často nervuju zbytečně… pomáhá mi na to si z toho dělat srandu s manželem, kamarádkou. ze začátku to nešlo, to jsem se opravdu bála moc. pak je mi dobře mezi lidma, zhorší to únava, stres, jiné nešťastné životní příběhy atd.

Marta009
Povídálka 45 příspěvků 06.06.18 08:57

Jsem pro. skupinu pro hypochondry :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.18 08:59

@Marta009 :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama