Reklama

Mám vysoké horečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Keca lka
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 21:30
Mám vysoké horečky :(

Ahoj, mám vysoké horečky, trvají už 5 dní, vůbec mi neklesají pod 37,9. :,( právě teď mám 38,6. Jemi hrozně špatně… poraďte mi prosím co mám dělat :srdce: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

marka123
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 31.01.18 21:39

Jit k doktorovi??? Vlaznou sprchu nebo zabal na srazeni teploty.

Keca lka
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 21:42
@marka123 píše:
Jit k doktorovi??? Vlaznou sprchu nebo zabal na srazeni teploty.

U doktora jsem byla rekl mi ze to nic neni protoze kdyz jsem u nej byla tak jsem mela pouze 37.5…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 31.01.18 21:43

Pokud horečky neklesají po trech dnech trvání, má se jit k doktorovi. Už jsi tam mela být.
Jinak Ibalgin, Nurofen, hodně se vypotit…Pokud máš nějakou bakteriální infekci, antibiotikum se nevyhneš a v podstate ti ani nic jiného nepomuže.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 31.01.18 21:44

@Keca lka Tak znovu k doktorovi. Dělal ti CRP? Bral ti moč?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 31.01.18 21:45

@Keca lka mně na horečku nejvíce pomáhají takové ty práškové drinky na chřipku, co se pijí horké a pak léky na chřipku, co zároveň sráží teplotu. Také jsem letos měla chřipku s horečkami několik dní, zase něco řádí. S tím zalézt do postele a v teple odpočívat. Každopádně pokud je ti opravdu hodně zle a léky nepomáhají, asi bych zašla k doktorovi.

Keca lka
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 21:45
@EvulinkaB18 píše:
@Keca lka Tak znovu k doktorovi. Dělal ti CRP? Bral ti moč?

Ne nic mi nedelal pouze mi zkontroloval dech ani se nepodival do krku nikam…

Keca lka
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 21:47

@Lalelale dekuji ti moc za radu tento prasek (do vody) tu mame dekuji moc :srdce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 31.01.18 21:51

@Keca lka nemáš za co, at je ti brzo líp. Vím jak ti je, tenhle rok jsme si to s přítelem odmarodili oba. Po tom drinku jsem si šla lehnout, propotila asi 3 pyžama a ráno mi bylo výrazně lépe. Mám dojem, že se to dávkuje nějaké každé 4 hodiny nebo tak, mrkni se na obal. Dej si podle návodu, zabal se a pokud ti nebude ani o trochu líp, šla bych k jinému lékaři. Taky jsme měli takového, co by vás poslal domů snad i s utrženou nohou.

Keca lka
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 21:55

@Lalelale moc ti dekuji, moc si mi pomohla… bez tebe bych si nevzpomela ze mam doma tyto prasky :srdce: :srdce: :srdce:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 31.01.18 21:56
@Keca lka píše:
Ne nic mi nedelal pouze mi zkontroloval dech ani se nepodival do krku nikam…

To je vů. l… :roll: Jdi tam zítra znovu a řekni mu o vyšetření ;)

Keca lka
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 22:02

@Borůvka1990 já vám všem moc děkuji že mě takto podporujete :srdce: :srdce:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 31.01.18 22:16

Obycejny acylpyrin.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 31.01.18 23:04
@Keca lka píše:
@Borůvka1990 já vám všem moc děkuji že mě takto podporujete :srdce: :srdce:

Ještě mě napadlo zkusit vypít hodně mátového čaje, když má ochlazující účinky :think:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 31.01.18 23:49

Já bych nebyla tak hysterická, myslela jsem, že máš 5 dnů přes 39. Tyhle teploty beru v pohodě i u mých dětí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >