Reklama

Bouličky na zápěstí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 31.01.18 07:53
Bouličky na zápěstí

Ahoj, holky,

dnes jsem si všimla, nevím jak dlouho to tam mám, že na vnitřní straně zápěstí mám takové dvě malé, cca 3mm bouličky - viz obrázek. Nebolí, když propnu ruku, jsou vidět, když ji dám normálně, tak ne, přijde mi to měkčí než tuhé…
Co to může být? 8o
Z námahy? Tetuji…děkuji…

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 31.01.18 08:30

@Petttruše Gangliony. Ono se to různě objevuje a zase vstřebává. Někdo na to prostě trpí. Pokud to nebolí, tak bych s tím nic nedělala. Jinak pro klid si s tím můžeš zajít třeba na chirurgickou ambulanci, ať se na to podívají.

Heivka
Závislačka 3115 příspěvků 31.01.18 08:30

To měl manžel, doktor to vysvětlil že jak se pohybují šlachy, tak tam mají nějaké „mazivo“ a to se při stereotypních pohybech začne hromadit a pak ztuhne. Normálně je manželovi rozmáčkl (do prý dost bolelo) a rozmasíroval, teď si to manžel buď rozcvičí (pokud jsou malé) nebo mu je rozmáčknu já.

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 31.01.18 08:42

@Heivka To se vstřebá i samo, brrr, ještě, že mě nikdy nikdo takhle nemučil :lol:

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 31.01.18 08:42

Mám to také. Udělalo semi to, když jsem nosila první dceru. Mám 2 docela velké vedle sebe. Doktorka řekla, že se to dá buď rozdrtiť, nebo nějak odsát :roll: No dím, raději jsem si to nechala :mrgreen:, ničemu to nevadi.

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 31.01.18 08:48

Takže je to z námahy? Já právě tetuji a dost kreslím a hlavně u toho kreslení mě bolí prsty a dlan mezi malíčkem a zápěstím…a někdy právě šlachy…

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 31.01.18 08:55

@Petttruše Mně to většinou bolelo, když to rostlo. Dělávalo se mi to na obou rukách, ale poslední dobou mám pokoj námaha nenámaha. Zkus si to na chvíli zafixovat - stáhni to obinadlem, ono to pomůže.

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 31.01.18 09:19

Dobře, děkuji…

Janli
Kelišová 5702 příspěvků 9 inzerátů 31.01.18 10:46

Jsou to šlachové kýly. Když ruku hodně namáháš, praskne pouzdro kolem šlachy a vyteče trochu tekutiny. To udělá tu bouličku. Jak psaly ostatní, je možné to odstranit operativně a nebo prostě rozmasírovat. V průběhu let se mi jich udělalo několik a všechny se časem vstřebaly.

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 14:10

Kamaradka na to trpela, vzdy se ji vstrebali az na jednu.. Ta ji hrozne bolela a museli to odstranit chirurgicky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >