Neschopenka - kontrola i první den?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laura215
Stálice 55 příspěvků 29.01.18 10:07
Neschopenka - kontrola i první den?

Ahoj holky, prisla na vas nekdy kontrola uz ten den, co vam lekar vystavil neschopenku? Byla jsem rano u lékaře, mam neschopenku a potrebovala bych jeste ted odvézt babičku vedle do města na kontrolu - záležitost cca na hodinu a půl, je objednána na 11 a ja mam vycházky az odpoledne. Nevim, zda uz na me teoretický nemuze přijit kontrola dnes? Dekuji

Reakce:

cverunka
Závislačka 2639 příspěvků 29.01.18 10:10

Ne, ono chvilku trvá, než neschopenku doručí na sociálku.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 29.01.18 10:10

Nemůže, protože na socku to teprve budou posílat

Laura215
Stálice 55 příspěvků 29.01.18 10:13

@cverunka @Nell2 dekuji :kytka:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 29.01.18 10:27

..

hospodki
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 29.01.18 10:29

@Paola21 ne, muze prijit kdykoliv jakmile je informovana o nemocenske. Klidne socka a zamestnavatel v jeden den.

hanaross
Kecalka 151 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 10:59

Na sociálku se odesílá až po 15 dnu, prvních 15 dní platí zaměstnavatel a ten může přijít kdykoliv, takže i ten první den, záleží jak to máš v práci, já byla na neschopence 3,5 měsíců a nepřišel nikdo

Heivka
Závislačka 3237 příspěvků 29.01.18 11:07

Mamce přišli první den na kontrolu z práce. Asi hodinu po oznámení pracovní neschopnosti.

hospodki
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 29.01.18 11:22
@hanaross píše:
Na sociálku se odesílá až po 15 dnu, prvních 15 dní platí zaměstnavatel a ten může přijít kdykoliv, takže i ten první den, záleží jak to máš v práci, já byla na neschopence 3,5 měsíců a nepřišel nikdo

to neni pravda, na socku se informuje hned a ta ten 15. den je pro odeslani podkladu pro vyplaceni nemocenske od statu, ale kontrolovat muze jak zamestnavatel, tak socialka uz od zacatku. Pokud ti zamestnavatel dela peklo, neveri a celkove je padly na hlavu, tak muze prijit klidne hned jamile nahlasis v praci neschopnost jak zminila @Heivka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >