Trhání nosních mandlí - u dospělých

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 3 inzeráty 28.01.18 21:07
Trhání nosních mandlí - u dospělých

Ahoj, máte někdo zkušenosti s trháním nosních mandlí?
Bojím se bolesti!!!
Dá se tento zákrok podstoupit v narkóze a jak dlouho se můžu dávat dohromady z bolestí?
Myslíte že mi to pomůže v chrápání?
Poslední rok/dva pociťuji stížené dýchání nosem, k tomu jsem bohužel kuřák a v noci chrápu jak 10 chlapů, což partnera rozčiluje, ale bojím se jít na jatka si je nechat vyndat :(
Jaké jsou vaše zkušenosti prosím?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3341 příspěvků 29.01.18 06:10

Nosni? Nezpochybnuju to, ale mela jsem za to, ze v dospelosti jsou nosni mandle uz ok a resi se pripadne krcni.
Jinak bych rekla, ze kdyz to zvladnou trilete… Ale je fakt, ze dospely k tomu ma jiny pristup. Co mi vysvetloval orl lekar, tak na konci patra vzadu je nosni mandle, coz neni mandle jako v krku, ale sliznice. A oni ji jakoby seskrabnou, zmensi. Driv se to delalo ambulantne, ze ditko posadili do kresla a vyskrabli to. Dnes davaji narkozu, dospelym bych tipla oblbovacku.
A pak zmrzlina, studene a druhy den by to melo byt v pohode. Dcera tedy reagovala blbe na anestezii. To vyvadela, ale jinak vse ok.

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 3 inzeráty 30.01.18 06:54
@Halamka píše:
Nosni? Nezpochybnuju to, ale mela jsem za to, ze v dospelosti jsou nosni mandle uz ok a resi se pripadne krcni.
Jinak bych rekla, ze kdyz to zvladnou trilete… Ale je fakt, ze dospely k tomu ma jiny pristup. Co mi vysvetloval orl lekar, tak na konci patra vzadu je nosni mandle, coz neni mandle jako v krku, ale sliznice. A oni ji jakoby seskrabnou, zmensi. Driv se to delalo ambulantne, ze ditko posadili do kresla a vyskrabli to. Dnes davaji narkozu, dospelym bych tipla oblbovacku.
A pak zmrzlina, studene a druhy den by to melo byt v pohode. Dcera tedy reagovala blbe na anestezii. To vyvadela, ale jinak vse ok.

No ony mandle rostou i v 50 letech no.
A čím jsou větší, tím je to prý horší a bolestivější.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama