Pravidelné vyprazdňování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 21:11
Pravidelné vyprazdňování

Dobry vecer, chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo radu, jak chodit pravidelne rano na toaletu. Precetla jsem uz mnoho navodu a diskuzi, ale nic nefunguje. Problem je v tom, ze chodim nekdy i 4× za den a to me omezuje v planovani vetsiny aktivit. Kazdy mensi vylet je pro mne stres, kde budu hledat zachody :roll: Vypit rano sklenici vlazne vody, vypit behem dne dostatek tekutin, vlaknina, kazdoranni nacvik a nic :nevim: Dekuji za pripadne rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jogrr
Závislačka 4343 příspěvků 27.01.18 21:23

Kazde rano tableta omega 3-6-9

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 27.01.18 21:27

A po tom pujdu na zachod? Nebo to jen upravuje traveni?

Russet
Extra třída :D 12180 příspěvků 27.01.18 21:31
@Anonymní píše:
Dobry vecer, chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo radu, jak chodit pravidelne rano na toaletu. Precetla jsem uz mnoho navodu a diskuzi, ale nic nefunguje. Problem je v tom, ze chodim nekdy i 4× za den a to me omezuje v planovani vetsiny aktivit. Kazdy mensi vylet je pro mne stres, kde budu hledat zachody :roll: Vypit rano sklenici vlazne vody, vypit behem dne dostatek tekutin, vlaknina, kazdoranni nacvik a nic :nevim: Dekuji za pripadne rady

Tak zrovna ta teplá voda, no, není na posr. ání? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 21:35

Chuťově určitě, bohužel jinak ne :zed: :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 21:36

Cigaretka ranní, podporuje sr*aní.
Co kafe?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 21:46

No kdyz jsem kourila, tak jsem tyhle problemy nemela :D ale to by byl blbej duvod znovu zacinat :think: kafe nepusobi :nevim: Ja na zachod jdu, ale neumim jit tak, abych nepotrebovala za 3 hodky zas…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 21:57

Každý den si 2 hodiny po posledním jídle večer dej citrusový plod (grep, pomeranč) a ráno to půjde samo ;) taky jsem se tím léta letoucí řídila a zaručeně to funguje
 https://pruvodcevyzivou.cz/…cistu-strev/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 22:00

Dekuju za tip, prectu si a jdu si dat pomeranc :palec:

Jogrr
Závislačka 4343 příspěvků 27.01.18 22:01

@ivulebobule ja tu omegu brala v tehotenstvi a zacala jsem chodit pravidelne kazde rano, tak jsem v tom zustala i jako netehotna a funguje to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 22:02

Mám stejný problém, chodím 3-4× denně. Jít aspon jednou doma ráno by mi pomohlo. Na výletech nikdy nejim nic, třeba celý den. I přesto, když se jak se říká „rozhýbu“ musím aspon jednou jít. A to nemluvím o stresových situacích no to bych mohla lítat furt. :pocitac:

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 27.01.18 22:02

Mě funguje kafe, po kafi jdu do 20 min.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 22:05

@Jogrr dekuju, taky vyzkousim :palec:

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 27.01.18 22:07

@Anonymni Kdo nezazil nepochopi, jak omezujici to je :( Tak treba ti nejaka rada taky pomuze…

malá_holka
Kelišová 5822 příspěvků 27.01.18 22:15

Chodím 1× denně, někdy ob den ale ve stejnou dobu ne. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >