Vaginální tablety Entizol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZukaP
Povídálka 25 příspěvků 26.01.18 15:20
Vag.tabelty Entizol

Od vcera si zavadim tablety entizol a muj dotaz zni muze se nato alkohol? V letacku je napsane ze ne, ale kruci vsak to davam spodem ne :lol: dneska mame zcuka s holkama tak jestli si trosku vina muzu dat.

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 2904 příspěvků 26.01.18 15:42

Tak i kdyz se podava „jen“ spodem, tak v tele nejak pusobi a dle SPC:
Metronidazol může potencovat účinky alkoholu. Požívání alkoholu během léčby
metronidazolem může vyvolat nežádoucí účinky, jako jsou návaly, pocení, bolesti hlavy
nauzea, zvracení a bolesti břicha.

Samozrejme je alkohol zcela na tvem rozhodnuti. :nevim:

ZukaP
Povídálka 25 příspěvků 26.01.18 16:15

Vim, vim vse jsem. cetla ja spis jestli nema nek zkusenost

histep
Závislačka 2904 příspěvků 26.01.18 16:53

I kdyby nekdo nejakou svou konkretni zkusenost napsal, je ti to k nicemu, kazde telo muze reagovat jinak. Na nekoho to nezapusobi a tebe to zrovna muze polozit.

sepos
Kecalka 123 příspěvků 26.01.18 17:32
@ZukaP píše:
Od vcera si zavadim tablety entizol a muj dotaz zni muze se nato alkohol? V letacku je napsane ze ne, ale kruci vsak to davam spodem ne :lol: dneska mame zcuka s holkama tak jestli si trosku vina muzu dat.

Alkohol s tímto ATB rozhodně ne. Může vyvolat antabusový efekt, který může být v určitých případech i životu nebezpečný ;)

baracon
Kecalka 181 příspěvků 26.01.18 21:42

Taky beru a upozornovali me ze zadny alkohol ze by me bylo zle, nejak jsem to neresila nepiju moc a vubec kdyz mi neni dobre.

ZukaP
Povídálka 25 příspěvků 27.01.18 06:34

Ja taky nepiju, ale obcas sklenicku vina si dam. A me je takto prave dobre, nevim, ze ani nejaky problem mam. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama