Reklama

Chronický EBV virus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 19:09
Chronicky ebv virus

Ahojky, prosím o zachování anonymu, informace o zdravotním stavu. Čekám na výsledky, ale zatím to vypadá na toto. Před 11 lety jsem prodělala mono… dva roky na to únavový syndrom a od těhotenství mi je zle. Mám zvysene jaterní testy (teď mi je delší dobu neodebirali), mám zvysene IgG… Bolí mě v oblasti jater, ale dle utz jsou nezvetsene, čekáme i vyšetření sleziny. Bolí mě na prave straně podbrisku (streva OK, byla jsem na kolonoskopii), takže to vypadá na uzliny. Stále bolest v krku, teploty, vychází mi v testech zánět, ale crp OK, vypadá to na chronicky zánět. Také mám alergie na potraviny, bohužel podle testu se zatím nic neprokázalo, ale oteka mi někdy po jídle krk, kycham, minule jsem vypadala na anginu a na orl ze je to alergie. Jsem příšerně unavená, prý asi chronicky únavový syndrom. Mate někdo zkušenost? Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 19:15

Nejhorší je neustálá zimnice a noční pocení, strašne…

sediza
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 25.01.18 19:22

Mám zkušenosti. Napište mi zpravu…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >