Polyp v konečníku - ambulantní odstranění

Anonymní
27.1.18 08:46

Polyp v konecniku - ambul.odstraneni

Dobrý den, za 10 dni mě čeká odstranění polypu v konecniku. Doktor mi řekl, ze je to za 4 minutky hotové, ale ze to strašně bolí. 8o Ze mi na to pouze striknou sprej. Prosím, mate někdo zkušenost? Docela se bojím! Děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Huk
620
27.1.18 10:11

Mamka na tom byla a přežila to. Když tak zažádej o léky proti bolesti nebo rajský plyn. A neboj :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.18 10:55
@Huk píše:
Mamka na tom byla a přežila to. Když tak zažádej o léky proti bolesti nebo rajský plyn. A neboj :hug:

Jsem ve 30.tt a musí to pryč.
Mě by zajímalo k čemu by se ta bolest dala přirovnat. :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
31.1.18 22:20

Také by mě zajímalo, jak to bolí. Ceka mě to samé, ale těhotná nejsem. :roll:

  • Citovat
  • Upravit
870
18.3.18 21:51
@Anonymní píše:
Jsem ve 30.tt a musí to pryč.
Mě by zajímalo k čemu by se ta bolest dala přirovnat. :lol:

Mohu se zeptat jake si mela problemy? A jak na to prisli? U proktologa?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
88
10.12.18 11:29

polyp

Polyp v konečníku nebo na konečníku venku?Mě doporučili odstranění laserem,dělá se to v krátké narkoze,snad jen 5min a bolesti prý nejsou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.