Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Mamka na tom byla a přežila to. Když tak zažádej o léky proti bolesti nebo rajský plyn. A neboj ![]()
@Huk píše:
Mamka na tom byla a přežila to. Když tak zažádej o léky proti bolesti nebo rajský plyn. A neboj
Jsem ve 30.tt a musí to pryč.
Mě by zajímalo k čemu by se ta bolest dala přirovnat. ![]()
Také by mě zajímalo, jak to bolí. Ceka mě to samé, ale těhotná nejsem. ![]()
@Anonymní píše:
Jsem ve 30.tt a musí to pryč.
Mě by zajímalo k čemu by se ta bolest dala přirovnat.
Mohu se zeptat jake si mela problemy? A jak na to prisli? U proktologa?
Polyp v konečníku nebo na konečníku venku?Mě doporučili odstranění laserem,dělá se to v krátké narkoze,snad jen 5min a bolesti prý nejsou.
Dobrý den, za 10 dni mě čeká odstranění polypu v konecniku. Doktor mi řekl, ze je to za 4 minutky hotové, ale ze to strašně bolí.
Ze mi na to pouze striknou sprej. Prosím, mate někdo zkušenost? Docela se bojím! Děkuji