Vyrážka - atletická noha

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivetka25
Kecalka 130 příspěvků 31.01.18 19:14
Vyrážka - atletická noha

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se nesetkal někdo s plísňovým onemocněním. V úterý jsem byla u lékařky, která mi sdělila, že se jedná o plíseň na noze, ukázala jsem jí ještě že mám flíčky na prstu u ruky a nad koleny, viz. foto, řekla, že je to tím, jak prý plíseň prostupuje, čekala jsem, že se nějak projeví účinky prášku, ale přijde mi, že to snad vůbec nepůsobí. Nevíte jak dlouho trvá než to vymizí? Naordinovala mi 2 prášky a vzít je po týdnu. Vcelku to dost svědí a jsem z toho celá nesvá a pořád přemýšlím, zda to nemá co dočinění s něčím jiným, děkuji.

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 23713 příspěvků 31.01.18 19:22

Boj s plísní je na dlouho. Brala ti nějaké stěry na citlivost?

Ivetka25
Kecalka 130 příspěvků 31.01.18 19:26

@Malaga Vůbec ne, byla to jako kontrola z rychlíku mi to tak přišlo, během tří minut bylo hotovo. Nejhorší je, že mám jakoby i vysušený obličej, jestli se to objevuje vážně všude.

Malaga
Generální žvanilka 23713 příspěvků 31.01.18 19:28

Zkus vydržet, na jak dlouho ty prášky máš?

Ivetka25
Kecalka 130 příspěvků 31.01.18 19:30

Jenom dva, jeden jsem vzala včera a ten další až zase za týden. Mělo by to ty plísně hubit. Googlila jsem jestli by to nemohlo být i něco jiného, ale jediné co mi to připomíná je syfilis :-(

eluv
Echt Kelišová 7889 příspěvků 31.01.18 19:58

Nevíš z čeho to máš? já jsem mela něco takového na rukách chytla jsem to v letadle. Dr mi hned dala antibiotika a masticku :think: zajdi si na kožní.

Ivetka25
Kecalka 130 příspěvků 31.01.18 20:09

@eluv plíseň se dá asi chytit všude možně a prý jsou na to špatné i stresové situace, na kožním mi dala ty pilule

tasa
Echt Kelišová 8908 příspěvků 31.01.18 20:53

@Ivetka25 nejsem zadnej odbornik, ale myslela jsem, ze mykoza se projevuje loupanim suchych mist, tohle je spis vyrazka.

Ivetka25
Kecalka 130 příspěvků 31.01.18 21:14

@tasa ono mezi prsty se mi to loupe na noze, ale tohle nad tím kolenem mi řekla, že je prý k tomu, tak nevím :-/

eluv
Echt Kelišová 7889 příspěvků 31.01.18 21:37

@Ivetka25 jo na koznim fotku nemám ale vypadalo to podobné za týden jsem měla klid.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama