Ezoterické knihy - inspirace

294
17.7.13 22:13

Ezoterické knihy - inspirace

Ráda bych věděla, která ezoterická kniha Vás oslovila? Jakou máte nejoblíbenější, ke které se rádi vracíte? Moc děkuji :)
Já mám mezi oblíbenými : knihy od Ruize, knihu Miluj svůj život od L. Hay, knihu o vztazích od Spezzana. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

722
17.7.13 22:46

Tajemství-Rhonda Byrne, Já jsem-Marta Foučková, Odkud jsme - kam odcházíme- nevím od koho. Knihy od Ruize taky :) Jsem knihomol, další si zrovna nevzpomínám. Nechám se ráda inspirovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
17.7.13 22:56

Není to přímo esoterika, ale je tam velká moudrost, zdroj lásky, spokojenosti a sebepoznání: Bible :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
17.7.13 22:59

Já jsem teď začala číst knihu Síla je ve vás taky od L.Hay.Sahala jsem i po jiných, ale chytrá paní prodavačka mě nasměrovala na tuhle, protože prý každý musí začít u sebe, tak se toho držím. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
18.7.13 07:33

Nejsou ezoterické ale zajímavé- knihy od Zdeňky Jordánové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
18.7.13 09:50

Díky za příspěvky :)
Nemusí to být přímo esoterické knihy, nevěděla jsem, jak lépe to nazvat. :mrgreen: Myslela jsem knihy, které Vás něčím obohatily, pomohly nahlížet jinak, atd.
Tajemství jsem taky četla, pěkné, jen mi přišlo, že myšlenky čerpá ze starších knih a vadila mi ta velká reklama na knížku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
18.7.13 09:57
@juchinka píše:
Tajemství-Rhonda Byrne, Já jsem-Marta Foučková, Odkud jsme - kam odcházíme- nevím od koho. Knihy od Ruize taky :) Jsem knihomol, další si zrovna nevzpomínám. Nechám se ráda inspirovat…

Já jsem taky knihomol :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama