Falešňák, nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stirbrat
Nováček 6 příspěvků 27.11.18 15:36
Falesnak nebo ne?

Krasne utery,

Pokud jde o tehotenske testy mam tady proctene snad vsechny ale i po tech letech co tu jen ctu, bych se i ja rada zeptala. Presne minuly rok jsem potratila v 5tt kdy po dvou letech je to opravdu to posledni co bych si prala. Kazdopadne tento mesic uz od konce menstruace jsem vedela ze to vyjde tento mesic urcite. Ne nejsem blazen :* jen nam vysla jonasova metoda minuly rok a tento rok se to tak nejak prolinalo s ovulaci, takze tomu proste verim. Dneska sem si delala test rano ( prvni fotka) a carka se tam objevivala do 3minutek tak jak je prave na te prvni fotce. Na druhe fotce je ten stejny test s novym, delanym asi pul hodinky po prvnim protoze sem myslela ze je vadny, ale i tam je carka jen slabsi, ovsem to bylo delane z moci co jsem ze sebe uz jen vymackla :zed: a z te same jsem zkousela i digital jenomze ten ukazal minus. Avsak minuly rok to bylo naopak. Digital 1-2tt a mamatest pidi midi dusik. Proste to na me funguje tedka opacne. A ja se vas chci zeptat jestli by jste verili tomu mamatestu protoze ta carka je dost silna. Trosku jsem to ztmavila ale to snad nema takovy vliv. Moc dekuji za odpovedi a krasny zbytek dne. :srdce: :srdce:

Přečtěte si článek: Falešně pozitivní těhotenský test

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mia. Prcek
Kecalka 178 příspěvků 27.11.18 15:42

Já tam tedy čárky vidím :) tak snad bude vše v pořádku :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1281 příspěvků 4 inzeráty 27.11.18 15:46

Kdy mas mit MS? Jinak ducha vidim a drzim pesti,at je vse v poradku :kytka:

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 27.11.18 15:49

@Stirbrat ducha vidim. Pokud mas MS teprve dostat, pockala bych a testovala pri zpozdeni. Pokud uz zpozdeni mas, zkusila bych za dva dny znova, zda sili ;) drzim palce :kytka:

Stirbrat
Nováček 6 příspěvků 27.11.18 16:20

No ja prave nevim kdy ji mam dostat. Mela jsem strasne dlouhe cykly cca 42-43 dni tak sem tento mesic na zaklade tuseni zacala brat utros po te ovulaci ac nevim kdy presne byla, proste odhad no a zitra mam posledni den utrogestanu. (Po 10 dnech brani) Tak prave nevim jestli tomu veirt nebo ne. Kdyztak ho budu brat dal a nevynecham :) kazdopadne tim utrosem sem si zkatila cyklus cca o 5 dni a tim tedy i lutealku konecne. Jste moc hodne, ani sem necekala tak mile komentare :) moc Vam dekuju. :srdce:

malone.v
Kecalka 243 příspěvků 27.11.18 16:39

Ja si myslim, ze je urcite pozitivni :-)

Anitramm
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 27.11.18 16:57

Pozitivní oba dva. :palec:

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 27.11.18 16:59

Vidim carky a na obou :palec: a mamatest jsem taky testovala a nebyl problem

Stirbrat
Nováček 6 příspěvků 27.11.18 17:19

Tak sem testla jeste jednou tedka vecer. I tady je carka tak tomu proste jen zacit verit :) jen je mi divne ze digital nereagoval a pred rokem mnohem driv nez ten mamatest. Posilam fotku :) nejspodnejsi je nejnovejsi :)

zumzum
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 27.11.18 18:40
@Stirbrat píše:
Tak sem testla jeste jednou tedka vecer. I tady je carka tak tomu proste jen zacit verit :) jen je mi divne ze digital nereagoval a pred rokem mnohem driv nez ten mamatest. Posilam fotku :) nejspodnejsi je nejnovejsi :)

Muze to byt tim ze digital ma citlivost 20. Kdez to mama test 10. A carku taky vidim.

Keshi
Závislačka 2725 příspěvků 27.11.18 21:13

@Stirbrat To nevypadá na falešňák. Budu moc držet palce. :pankac:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 28.11.18 08:30
@Stirbrat píše:
Tak sem testla jeste jednou tedka vecer. I tady je carka tak tomu proste jen zacit verit :) jen je mi divne ze digital nereagoval a pred rokem mnohem driv nez ten mamatest. Posilam fotku :) nejspodnejsi je nejnovejsi :)

Já jsem si digitál dělala až cca po týdnu od vynechání a to už tam bylo 3+. :) Tak ještě vydrž :D

Stirbrat
Nováček 6 příspěvků 28.11.18 13:25

Dekuju holcick :srdce: dneska ranni test uz je takovej a hnedka v limitu :) zacinam tomu dosti verit.

zumzum
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 28.11.18 14:34
@Stirbrat píše:
Dekuju holcick :srdce: dneska ranni test uz je takovej a hnedka v limitu :) zacinam tomu dosti verit.

Jo jo. To vypada dobre…

Iffka777
Nováček 10 příspěvků 28.11.18 16:52

Můžu se prosím poradit, mám 6 dní zpožděnou ms ,a dneska jsem to už nemohla vydržet zašla jsem si sama na odběr krve a hodnota je 4,9 . Co myslíte muže ještě stoupnout nebo je problém někde jinde? Klasický Těhotenský test negativní v limitu, po limitu duch. Sem z toho marná. Díky moc

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >