Zkušenosti s prací pro firmu Farmasi

18.2.20 12:45

Farmasi práce

Zdravím.
Chtěla bych se zeptat zda tady někdo má zkušenosti z práci na doma od firmy farmasi?? :)
Dostála jsem nabídku s nimi spolupracovat a vydělat si nějakou kacku navíc, ale určitě pochybnosti jsou.
Za každou zkušenost moc děkuji.
Hezký den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6526
18.2.20 12:56

Zkušenosti nemám ale přidám se.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
18.2.20 13:02

Předně, Farmasi apod rozhodně není práce ;) Nečekala bych od toho žádné zázraky, protože to dělá každá druhá a musíš jen lákat, lákat a lákat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 13:11

@shadowbabe
Dobra děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
18.2.20 13:15

Práce jako taková to není, nemáš jí podloženou na HPP, DPP na žádnou smlouvu. Jde o to nabízet jejich produkty a mít z nich provize - jako u většiny - Avon, Oriflame, Euronu, Tiande, Dedru, Herbalife, Mary Key, Global 300, Huncalife, Farmasi, LR, Just, OKG, Faberlic at.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
18.2.20 13:41

Jsem 3. generace poradců právě Just u nás v rodině, ale normálně mám HPP ( momentálně tedy doma, půjdu na MD ) Nemám to skrz peníze, ale protože celá léta aktivně produkty využívám. No znám strašně moc holek, které začaly dělat něco z výše jmenovaného s vidinou zisků a bez práce, pohořely a začaly hledat novější zázračné přivýdělky, tam to samé atd atd. Chvilku se možná daří, protože to je boom a každá to chce. Ale ve finále až se zase nabaží, zůstane ti jen katalog a plno zboží skladem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 15:01

@FraDeu
Nejde mi o práci na HPP spíš jen nějaký přivýdělek. Každá koruna se hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 15:03

@shadowbabe
Rozumím. Neočekávám bůh ví jaké peníze, ale každá koruna se hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama