Názor personalisty - odmítli mě?

Anonymní
18.2.20 10:59

Názor personalisty?

Dobrý den, chci se zeptat někoho zkušeného, zda tato odpověď na můj životopis značí ještě nějakou šanci na pohovor, nebo je tato odpověď vlastně zamítnutí, ale jen v jiné formě. Odpověď přišla za dva dny. Pokud bych zaujala, asi by se ozvali telefonicky, že? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11871
18.2.20 11:06

To je prostě automatická odpověď která ti říká - mail jsme dostali, ozveme se, pokud ne, tak sorry jako.

Nijak extra bych se na to nespoléhla.

Příspěvek upraven 18.02.20 v 11:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70586
18.2.20 11:06

Podle me to neznamena nic a je to automaticka odpoved nastavena na vsechny zivotopisy, co prisly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
18.2.20 11:13

Můžu taky dotaz.. Píše se do životopisu stav (vdaná atd.) a děti? Děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
18.2.20 11:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat někoho zkušeného, zda tato odpověď na můj životopis značí ještě nějakou šanci na pohovor, nebo je tato odpověď vlastně zamítnutí, ale jen v jiné formě. Odpověď přišla za dva dny. Pokud bych zaujala, asi by se ozvali telefonicky, že? Děkuji

Je to automatická odpověď s jasně stanovenými pravidly, aby pak nemuseli odepisovat sto lidem, že nejsou vhodnými uchazeči… Pokud zaujmeš, napíšou, zavolají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
18.2.20 11:18
@mayunka píše:
Můžu taky dotaz.. Píše se do životopisu stav (vdaná atd.) a děti? Děkuji za reakce

Ne, to opravdu ne. A nesmí se tě ani zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809

@mayunka Není potřeba to psát, dříve se to tam psalo, ale teď to může být každému u zadele ;) Max napíšeš rodičovskou, aby se nedivili, proč bude několik let pauza od zaměstnání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504

Jasně, zaujala jsi je a tak ti dneska zavolaj, ze pokud se nikdo lepsi do 28.2. nenajde, tak te vezmou. Ale kdyz se najde, tak sorry jako :lol: a uz se neozvou. Takze stejne informace k prdu, akorat po telefonu :lol:

Neznamena to vubec nic, jen to, ze vyhodnocovat budou do 28.2. Neboj, prace snu se najde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
18.2.20 11:20

@Lalelale Jako bezdetna jsem hledala praci, chlap mi pri pohovoru celkem neprijemne rekl, ze su mlada a za chvili jim pujdu pryc a budou mi platit materskou :lol: Pak po RP sem mela zase problem s tim, ze dite je maly a bude furt marodit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 11:23
@shadowbabe píše:
@mayunka Není potřeba to psát, dříve se to tam psalo, ale teď to může být každému u zadele ;) Max napíšeš rodičovskou, aby se nedivili, proč bude několik let pauza od zaměstnání.

Já osobně budu psát zaměstnavatele toho stávajícího :nevim: pravda nemám obor, že třeba je rozhodující, že už tři roky advokátku nebo mzdovou účetní, lékařku nedělám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 11:25

Dekuji všem, asi to zní zoufale, ale uz hledám práci několik měsíců a jsem z toho fakt už zoufalá, bohužel hledám práci pouze ma ranní směnu bez víkendů. Posílám všude životopisy a ani do pitomý fabriky mě nechtějí. Přijdu si jako prašiva :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
@mayunka píše:
Můžu taky dotaz.. Píše se do životopisu stav (vdaná atd.) a děti? Děkuji za reakce

ja to do zivotopisu psala. Ale neni to nutnost.
MD, RD jsem si odbyla u zamestnavatele, takze jsem ji nepsala

Příspěvek upraven 18.02.20 v 11:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
@shadowbabe píše:
@Lalelale Jako bezdetna jsem hledala praci, chlap mi pri pohovoru celkem neprijemne rekl, ze su mlada a za chvili jim pujdu pryc a budou mi platit materskou :lol: Pak po RP sem mela zase problem s tim, ze dite je maly a bude furt marodit :lol:

No já bych to brala tak, že aspoň víš, že pro takové blbce člověk pracovat nechce. A to myslím zcela vážně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
18.2.20 11:27

@Bubla Bůčková Ja právě zaměstnána už nebudu, koncem RP si budu hledat práci novou, takže v mém případě asi budu muset RP uvádět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
18.2.20 11:27

@Lalelale @shadowbabe děkuji. No já tam normálně psala, kdy byla rodičovská dovolená. Ale můj chlap si právě myslel, že i ten stav a ty děti tam mají být. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama