Vaše vtipná faux pas na svatbách?

12032
20.11.15 19:38

Faux pas na svatbe?

Zdravim Vas, tak by me zajimalo zda se vam jako nevestam stala nejaka neprijemnost nebo vtipna vec na svatbe. Sama vdana nejsem, ale parkrat se mi zdalo o tom, jak pri nastupu zakopnu nebo misto " ano " zacnu kricet atd :mrgreen:. Popr. napiste jestli se neco vtipnyho neprihodilo nekomu z hostu.

Tema je na odlehceni. Diky za prispevky :kytka:

Příspěvek upraven 20.11.15 v 19:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56925
20.11.15 19:40

@Šarlota4 u nás nic, ale brácha perlil :mrgreen: ale např kámoška sebou řízla na schodech u kostela a pod :think: naštěstí bez následků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12032
20.11.15 19:43
@martina.se píše:
@Šarlota4 u nás nic, ale brácha perlil :mrgreen: ale např kámoška sebou řízla na schodech u kostela a pod :think: naštěstí bez následků.

No tak to je presne moje nocni mura :D muj tata pri chuzi strasne zene a uz vidim jak za nim vlaju jak trenky na hrade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
20.11.15 19:44

Brácha když se ženil, tak doma zapomněli prstýnky. A navíc doma zapomněli klíče…takže přijeli na svatbu až jako poslední, prstýnky si vypůjčili a hned po skončení obřadu vytáhnul ženich mobil a sháněl zámečníka :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 19:44

Při obřadu tchána kousl náš pes do nohy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
20.11.15 19:45

Mna raz vykazal farar na svadbe svagrinej z kostola, lebo som mala prilis kratku suknu :oops:
nakoniec som ale ostala, kedze som bola hlavna kameramanka :P

a na nasej svadbe sa strasne opil muzov brat a potom kazdej mojej kamoske, co mu nechcela dat, nadaval do ku…v.
to bol celkom hardcore :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23328
20.11.15 19:46

Mě se synem, byly mu asi 2 roky, vyvedli z obřadní síně. Vdávala se kamarádka. Pořád vyrušoval, zpíval, to bylo pořád

• mami, tam je teta!
  • svítí světýlka, blik, blik.
  • co žíká ten pán? (oddávající)

Chtěla jsem odejít sama, ale přišlo mi to hloupé. Svatebčani se bavili, nevěstě tekly smíchy slzy :mrgreen:
Na mojí svatbě, o dva roky později, už byl v pohodě 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
20.11.15 19:47
@Šarlota4 píše:
No tak to je presne moje nocni mura :D muj tata pri chuzi strasne zene a uz vidim jak za nim vlaju jak trenky na hrade.
:mrgreen: ona měla napočítané schody, ale nějak zapoměla na ten poslední, no :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12032

@soldi tvg tak to je dobra hanba :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639

Jo meli jsme zpoždění jak blázen takže nás oddali bez nějakých slavnostních řečí a písní a dojemnýho kráčení k oltři, prostě jsem tam vlítla a podepsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
20.11.15 19:51

@Šarlota4 mi na me prvni svatbe, ktera mela obrad v kostele spadl podvazek z nohy zrovna jak u me stal farar :-D. Na druhe nic zajimaveho jen z obradu nic nevim, jelikoz jsem byla tehotna a bylo mi tak blbe ze jsem si celou dobu jen rikala nesmis omdlit nesmis omdlit :-D -to by byl trapas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
20.11.15 19:52

@Šarlota4 mi na me prvni svatbe, ktera mela obrad v kostele spadl podvazek z nohy zrovna jak u me stal farar :-D. Na druhe nic zajimaveho jen z obradu nic nevim, jelikoz jsem byla tehotna a bylo mi tak blbe ze jsem si celou dobu jen rikala nesmis omdlit nesmis omdlit :-D -to by byl trapas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
20.11.15 19:53

Já měla panenku na kapotu no a svědkyně moje vlastní zdobila auto a tu panenku tam přidělávala s mým manželem. A nepřivázali jí za krk, takže jak se to auto rozjelo, panenka padla na záda, ale jak to byla ta panenka taková ta celoplastová, co se posadí tím, že se jí ohnou nohy, tak samozřejmě lehla a tím zvedla ty roztažené nohy. Šatičky měla krásné, ale kalhotky neměla, takže já dojela a na kapotě mi ležela na zádech nahá panenka s roztaženýma nohama.

Příspěvek upraven 20.11.15 v 19:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53750
20.11.15 19:54

@Šarlota4 no nám se na svatbě stalo, že oddávající spletl jméno nevěsty. Místo mého jména se zeptal, jestli si ženich bere mojí mamku. Manžel odpověděl ano a obřad jsme nijak nepřerušovali, ale bylo slyšet poznámky. Na oddacím listě i v matrice byly údaje správné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
20.11.15 19:55

@terinka4444 :mrgreen: twl, mazec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu