Fertility Friend - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 11.06.09 08:40
Fertility Friend - dotaz

ahojky, nenapadá mě koho jiného požádat o radu, ohledně těchto stránek (americkému adminostrátorovi, či okdkud přesně ty stránky jsou asi jen stěží :) ), tak snad se také „kámošíte“, déle než já a máte zkušenosti. :wink: Konkrétně můj dotaz zní, co znamenají v grafíku ty prádná nevyplněná kolečka, co spojují tu křivku teplot. Nevím zda jsem se vymáčkla dostatečně srozumitelně, takže pro jistotu odkaz:

http://www.fertilityfriend.com/home/27e35e

pročetla jsem toho na fertility hodně, ale toto jsem nedohledala. Jinak klidně se zmiňte o skrytých výhodách stránek, či naopak ?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 11.06.09 08:44

Mělo by to znamenat, že něco mohlo ovlivnit teplotu - v tomto případě „nevyspání“, ale může to být alkohol atd…

Můžu se zeptat, proč tě zajímá zrovna tento graf?

Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 11.06.09 08:54

aha, jistě, mohlo mě to napadnout, nebyla jsem si jistá, moc děkuju :wink: Jistě že můžeš, to je pochopitelně můj graf, začla jsem si ho vést na těchto stránkách až tento cyklus, tak se na nich spíš učím a snaží se vyznat, ačkoliv anglicky mluvím a rozumím léta, všechno nepochopím :oops:

luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 11.06.09 08:58

Mně to normálně po kliknutí na odkaz ukazuje můj graf, tak mě zajímalo, jak jsi se k němu dostala :wink: Někde bude chybička a bojím se, že to bude mezi židlí a klávesnicí :D

suvik
Nadpozemská drbna 26522 příspěvků 11.06.09 09:01

Uklidním vás obě, ukazuje mi to jen stránku k přihlášení, takže pokud se na ni dostáváš ze svýho PC a ten si pamatuje tvé přihl. údaje, ocitnete se každá na svým grafu. A já na žádným…

Jinak co si pamatuju, tak je to tak, to prázdný kolečko znamená, že měření mohlo být něčím ovlivněno…jiná doba měření atd.

Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 11.06.09 09:04

cože? To snad není možný? :lol: Mě se zobrazuje můj, no neva, chybička se vloudí :wink: Termín pravděpodobné ovulace, stanovuje ten graf sám? Respektive tam vkreslí ty 2 červené zkřížené čáry a začne počítat DPO? Chápu to dobře, že to vypočítává a průměruje z více cyklů?

luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 11.06.09 09:08

Natally, termín ovulace vyhodí program sám podle teplot - nevím úplně přesně jak to je, kolik teplot za sebou bere, ale určitě se to neprůměruje z více cyklů…

Když je čára přerušovaná, znamená to, že je určen jen přibližný den ovulace. Musíš zadat více činitelů, aby čára byla plná červená a den ovulace byl určen jistěji - hlen, testy, …

Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 11.06.09 09:27

děkuji za inormace, alespoň mám moje domněnky potvrzené a vím co čekat a omlovám se za zmatky, nedošlo mi, že na to aby se vám graf zobrazil, bych musela mít dokončený cyklus a graf vložený do „Chart gallery“, kde je volně zpřístupněn ostatním. :oops:

luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 11.06.09 09:32

Já si myslím Natally, že když chceš zpřístupnit graf ostatním, tak jenom zkopíruješ adresu z : Sharing/Home Page Setup a tady vložíš adresu umístěnou pod Your Charting Home Page Web Address

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 11.06.09 14:13

Natally, FF vyhodnotí ovulaci podle teplot, které tam zadáváš. Ale musíš tam zadat všechny (aspoň tak 5-6 za sebou v době předpokládané ovulace). Ovulaci ti vykreslí po 3 dnech (prostě až z teplot pozná, že proběhla). Více o FF najdeš tady http://merenibt.xf.cz/index2.html

Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 12.06.09 11:03
luca001 píše:
Já si myslím Natally, že když chceš zpřístupnit graf ostatním, tak jenom zkopíruješ adresu z : Sharing/Home Page Setup a tady vložíš adresu umístěnou pod Your Charting Home Page Web Address

pozdě ale. přece, tak mi to nedalo a vrtala jsem se v tom, jak popisuješ výše a už by se měl pod tou adresou v mém prvním příspěvku zobrazovat můj grafík…

Kiwio
Kecalka 347 příspěvků 01.12.11 11:08

Ahoj holky, prosím o radu. Začala jsem používat fertility a moc z toho nejsem moudrá. Začala jsem tam dávat teploty + čekala jsem, že mi to automaticky vyhodnotí kdy byla ovulace + rozdělí mi to na cykly + napíše jaký jsem teď DC atd…ale pořád nic. Můžete mi prosím poradit? + Jak to používáte vy?- Vždycky 1. den cyklu nějak vytváříte nový graf? (není to automaticky?) Díky holky! http://www.fertilityfriend.com/home/3961e9/

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 01.12.11 11:16

Pokud jsem zadávala normálně postupně, tak v den, kdy jsem dala krvácení mi to udělalo nový graf a ten den označilo jako první den dalšího cyklu

zkus kouknout sem, tady je to popsané
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
vlevo klikni na otevři vše a pak najdi FF

Kiwio
Kecalka 347 příspěvků 01.12.11 11:22

Díky, na tu stránku už jsem se dívala, ale co potřebuju jsem nenašla. :(
Možná je chyba v tom, že jsem si graf vytvořila včera a všechny hodnoty zadala pozpátku… :(

quinny píše:
Pokud jsem zadávala normálně postupně, tak v den, kdy jsem dala krvácení mi to udělalo nový graf a ten den označilo jako první den dalšího cykluzkus kouknout sem, tady je to popsané
vlevo klikni na otevři vše a pak najdi FF
quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 01.12.11 11:30
Kiwio píše:
Díky, na tu stránku už jsem se dívala, ale co potřebuju jsem nenašla. :(
Možná je chyba v tom, že jsem si graf vytvořila včera a všechny hodnoty zadala pozpátku… :(
quinny píše:
Pokud jsem zadávala normálně postupně, tak v den, kdy jsem dala krvácení mi to udělalo nový graf a ten den označilo jako první den dalšího cykluzkus kouknout sem, tady je to popsané
vlevo klikni na otevři vše a pak najdi FF

no to asi bude ten problém, musíš začít od prvního dne :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >