Máte filtrační konvici?

440
24.11.19 12:39

Filtrační konvice, máte?

Používáte filtrační konvice? Poslední dobou nám „zapáchá“ voda. Žijeme ve městě. Napadlo mě jestli pomůže vodu přefiltrovat. Není potom „mrtvá voda“? A jakou konev používáte? Hledala jsem diskuse, ale našla jen staré. Děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3051
24.11.19 12:46

Pouzivam, mame tvrdou vodu. Pouzivam Bita maxtra a je to lepsi. Rozhodne neudela z kohoutkove vody destilku. Uz jenom kdyby prefiltrovala pevne častice ruzne z potrubi, ma vyznam. Lepsi nez kupovana balena voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
24.11.19 12:49

Jj a za me super, hlavne na dolivani vody do kavovaru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
24.11.19 13:15

Teď jsem konečně pořídila Britu (maxtra +) i domů, měli jsme ji v kanceláři a i balená voda se v kávovaru kazila a usazovala. A chuťově samozřejmě taky lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
24.11.19 14:33

Máme Britu a Maxtra filtry a naprostá spokojenost.

Máme extrémně tvrdou vodu, která nám zničila už kdejaký spotřebič, tak je to pro nás nutnost i když je to jen pro vodu na pití. Mě se po naší kohoutkové zvedal žaludek, jak do ní musí cpát bůhví co, aby byla „použitelná“. Koupili jsme i kávovar, který má v zásobníku na vodu Maxtra filtry a jsme spokojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
24.11.19 16:05

Nejlepší je Brita nebo je to jedno a jak dlouho vydrží náplň?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
24.11.19 16:09

Taky mame Britu jak ostatni tady, takze na srovnani nic jinyho nemam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
24.11.19 17:07

My máme doma konvici značky BWT a jsme spokojení. Primárně jsme ji pořizovali kvůli skleněné varné konvici, abych ji nemusela čistit co týden od usazenin. Filtrovanou vodu leju i do kávovaru a přijde nám lepší i na běžné pití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat