Fitko Centrum Prahy-kam chodíte cvicit?

5810
23.1.20 15:57

Fitko Centrum Prahy-kam chodite cvicit?

Zdravim,
Zajima me kam v centru Prahy (idealne smichov, narodni trida a okoli) chodite cvicit?
Ja chodila do contours na Narodku, po velmi kratke dobe mi to prislo male. Sice me bavily skupinove lekce, ale taky mi prijde, ze to neni co byvalo.
Zkusila jsem Andelu form factory a to bylo hrozny. Sileny kvanta lidi, malo stroju, spina :poblion:
Co se vam v centru Prahy osvedcilo?
Nemate zkusenost s factory pro? At uz Smichov nebo Hradcanska?
Nebo jina fitka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2612
23.1.20 16:30

Neni to v centru, ale super fitko je na Flore a na hodiny chodím na Mirak do Fanaticu, bezkonkurenční. Taky musím dojíždět, ale jsem spokojená, tak dojedu rada :pankac: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5810
23.1.20 16:39

@miska09 jaky konkretne? Jestli je na metru, tak to se da.
Nemeli ve fanatic driv spinning? Pred lety jsem chodila na mirak na spinning

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5810
23.1.20 16:47

@miska09 koukam na tu floru, nemaji tak moc fotrk. Je to tam velke? Pokud tam nebyva narvano, tak to prubnu. Ja silela na Andelu z tech lidi, to jsem myslela, ze mi klepne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2612
23.1.20 16:57

Na té Flore je to velké. Já teď chodím hlavně na hodiny do Fanaticu. Ano, spinning tam byl a myslím, že pořád je. Za mě nejlepší hodiny ve Fanaticu se Zuzkou Manasovou. Pokud pravidelně cvičíš, tak její lekce Dynamicu super, ale docela narocna :mrgreen: chodím ještě na kruhac a tabatu a taky dobrý. Pracovala jsem na Andelu (teď jsem doma s malou) a právě jezdila tam, no. Ale fitko tam moc dobré není, je hodně malé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama