Flek na zádech u roční dcery

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
71
3.7.22 15:44

Flek na zádech u roční dcery

Krásný den, dcerce 12m se udělal takový flek na zádech, vůbec nevím, z čeho by to mohlo být, tento týden jsme trávily hodně času v bazénu a na sluníčku, ale dcera byla vždy natřená a v polostínu, nevíte, co by to mohlo být? Pigmentová skvrna? Uvnitř to vypadá jako štípanec, ale nevím o ničem. Samozřejmě jsem googlila a hodilo mi to neurofibromatózu a skvrny "bílé kávy ", ale pevně doufám a věřím, že to tohle není.. :,(. Moc děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15473
3.7.22 15:53

@NikiSv Težko říct, nedala si ani foto. Zítra s ní zajdi pro jistotu k lékaři :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.7.22 15:56

Zapomněla jsem foto :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.7.22 15:57

@arinecka Už jsem ho dodala. Dr budu hned ráno volat a musíme k ní i z jiného důvodu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15473
3.7.22 16:00

@NikiSv Vypadá to jak modřina, ale foto zkresluje. Neuhodila se někde? Může to být i od sluníčka, ale kdo ví. Radši jí vezmi k lékaři, atˇmáš jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.7.22 16:04

@arinecka V reálu to vypadá jako štípance a kolem pigmentový flek…A jestli se někde nebouchla, to nevím, teď se leze všude…Snad zítra budu chytřejší a hlavně klidnější 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
3.7.22 16:11

Borelioza??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13785
3.7.22 16:19
@Julinka 18 píše:
Borelioza??

Neplas. Stejně může vypadat kousnutí od nějaké mochnicky apod. Potvory, když je člověk citlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.7.22 16:21

@Cenarius Děkuji, já už jsem úplně ve stresu šíleným…Starší dcera má neštovice, mladší šílený kašel a do toho tento flek a já už vidím všechno černě :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
3.7.22 16:22

To mě napadlo ihned jak jsme to viděla, jenom tip, manžel měl takové podobně fleky a tvrdila jsem mi ze to nic není, resp jsem nevěděla co to je a byla to borelioza….vybledlo to a pak to zase stmavlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.7.22 16:26

@Julinka 18 Nevím o tom, že by dceru něco kouslo..Před týdnem jsme byly u dr na roční poradně a byla čistá…Teď jsme byly dost na sluníčku, koupaly se v bazénu, válely se v trávě a myslím, že v úterý nebo středu jsme si toho všimli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16506
4.7.22 08:34

Dcera má podobné fleky bez toho kousnutí uprostřed a je to skvrna bílé kávy. Sledujeme to na kožní a jinak nic. Raději to negooglím, nechci se dicitat ty černé scénáře. U vás bych ale tipovala nějakou šílenou reakci na kousnutí. Lékaři bych to určitě ukázala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
4.7.22 08:41

@nozu Ano, na tohle mě přesně hodil google a od té doby jsem jak paralyzovaná…Ale ty skvrny vypadají uplne jinak než tohle, jsou ostre ohraničené a rovnoměrně zbarvené, tady mi přijde, že se to tak postupně ztrácí. A hlavně nic jiného nemá, no ale bojím se, dnes jdeme k dr. Mohla bys mi ukázat ty vaše skvrny? Jinak jsem četla, ze spousty lidi tyto skvrny má, ale řeší se to až od 6 a více + jsou další příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16506
4.7.22 08:46

@NikiSv proto je lepší negooglit. Já se dcery zeptám, jestli jí nebude vadit skvrnu vyfotit a dát sem. Bude to ale až večer. Je jí 15 let, tu skvrnu má od cca 2-3 let. Ale je v podstatě pořád stejná. Ona ji má teda nepravidelně barevnou. Kožní doktorka je v klidu, takže já také :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
4.7.22 09:01

Ojedinělé skvrny bílé kávya spousta lidí. Není třeba hned dumat nad nějakýma nemocema. :) Ale ten červený flek uprostřed je jak štípanec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat